Publikováno 2 listopadu, 2014 | Autor: Iam Forgot

Sharlota a Renne Dang uctívají památku zesnulých ve videoklipu Duše!

Mladá zpěvačka stáje Blakkwood Records Sharlota se v poslední době objevila například ve videoklipu Já a Ty 2 a Roky. Mnozí ji milují a někteří se přiklání spíše k opaku. Každopádně se jí nedá upřít, že je mladá, krásná a umí to podat. Právě teď vypustila spolu s dalším členem Blakku Renne Dangem nový videoklip, jehož téma se zaměřuje na aktuální svátek – Dušičky!

Na počest a vzpomínku všem, kteří už nejsou s námi na tomto světě, vznikl videoklip s názvem Duše. V této skladbě se Sharlota rozhodla poodhalit svou citlivou stránku a jako hosta si na spolupráci pozvala jí velmi blízkou osobu – přítele Renneho Danga. Celý videoklip je pojatý filmově a jeho depresivní zpracování umocňuje celkovou atmosféru. Sharlota se jako zbloudilá duše toulá po hradě, kde jí svádějí duše z onoho světa. Jedna z duší se jí snaží ukázat správnou cestu jak odejít, ale ona však bojuje a nechce se života vzdát. Když však tento vzdor překoná, nalézá klid a místo mezi dalšími odpočívajícími dušemi.

O zpracování videoklipu se postaral Lucas Blakk, který realizoval námět a nápady, jenž měla Sharlota již delší dobu vymyšlené. Hudební produkci má na svědomí Mad Beats. A na závěr vyjádření Sharloty.

Chci lidem ukázat všechny moje tváře, ne jen veselou disco holku a Blakkwood drsňačku, ale i velice citlivou a vnímavou osobu s ochotou a pochopením pro druhé. Za poslední rok se stalo mnoho mimořádných událostí, kvůli kterým jsme mnozí z nás přišli o své nejbližší. Lidé by tyto věci neměli opomíjet, ale zároveň se měli naučit jít dál. Je to pro mě jeden z nejvíce emocionálních projektů a proto jsem si k němu přizvala osobu mě nejbližší, mého přítele, který kvůli ztrátě svého otce k tomuto tématu měl také co říct.“Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post