Publikováno 26 června, 2016 | Autor: Iam Forgot

Alma, Protiva, Sheen, Dang, L.D., Sharlota a Refew v novém klipu zvěstují, že přichází Blakkout

V průběhu týdne jednotliví členové Blakkwood Records oznámili, že se brzy dočkáme jejich společného klipu Blakkout. A jak jeden z nejproduktivnějších českých labelů slíbil, tak plní, klip je oficiálně na serveru YouTube!

V klipu se za mikrofonem objevili Fosco Alma a L.D.MAAT, dále Protiva, Viktor Sheen, Renne Dang, zástupkyně něžného pohlaví Sharlota a nováček labelu Refew. Za tvorbou šestiminutového originálního klipu pak stojí Jakub Stelzer z divize Blakkwood Pictures, který od svého vstupu do labelu dokazuje, že je člověk na správném místě. O hudební produkci skladby se postaral sám Fosco Alma.

Skladba Blakkout je součástí Blakkwood Records desky s názvem Blakkout, která vyjde na podzim tohoto roku. Před tím se ale ještě dočkáme Protivova 04970409 mixtapu či desky Leader, k níž L.D. nedávno spustil předprodej. Níže si také můžete přečíst krátké vyjádření od Lucase Blakka, Fosca a Jakuba, jakožto majitelů labelu. Jak vás klip baví?

„Videoklip k songu #Blakkout je unikátní tím, že každý interpret má ve videoklipu svou vlastní originální scénu, kterou jsme museli do detailu připravit. Bylo s tím neskutečně moc práce, stálo to moře peněz a času, ale výsledek za to (podle nás) stojí. Chceme posunovat laťku výš a výš, abychom měli stále co překonávat a nezůstali na mrtvém bodě.“Tagy: , , , , , , , , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Alma, Protiva, Sheen, Dang, L.D., Sharlota a Refew v novém klipu zvěstují, že přichází Blakkout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post