Publikováno 2 října, 2014 | Autor: Iam Forgot

MAAT, Sheen, Sharlota, Ezy a Cristovao v očekávaném klipu Já a Ty 2

Hradečtí MAAT vydali v září minulého roku album Ze Tmy, jehož součástí byla skladba Já a Ty produkovaná DJ Wichem, která se dočkala úspěšného videoklipu. A právě teď mají venku očekávaný videoklip Já a Ty s pořadovým číslem 2!

V tomto videoklipu se po boku MAAT, tedy Fosco Almy a L.D.ho, objevil Viktor Sheen, Sharlota, zpěvák Ezy a Ben Cristovao, který s boyz z MAAT pracoval již v minulosti. Letos tuhle pecku produkoval Fosco Alma. Celé natáčení probíhalo v srpnu a v září, kdy se natáčelo v nejrůznějších lokalitách. Námět a scénář připravoval, ve spolupráci s ostatními, Lucas Blakk a Fosco Alma, kteří se také starali o režii. Většinu záběrů za kamerou zvěčnil Fieba, dvorní kameraman Blakkwood Records.

Ve videoklipu se můžete těšit na auta Chevrolet Camaro ZL1, Ford Mustang Shelby GT500, Ferrari F430 Spyder Pininfarina, BMW f10 535, BMW e90 M3 nebo legendu BMW e36 M3.

Fosco Alma za celý Blakkwood doplňuje: „Produkce tracku i videoklipu mě fakt bavila a myslím, že jsme si to všichni užili. Když se zrovna nenatáčelo, tak jsme blbli s auty. No každopádně bych chtěl za celej Blakkwood poděkovat všem co se na videoklipu podíleli přímo i nepřímo. Speciální poděkování posíláme Rashidovi, který nás zachránil v jedné kritické chvíli – díky! Takže já doufám, že si videoklip i track užijete, protože podle nás to je mrda! Jo a už teď připravujeme Já a Ty 3.“Tagy: , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post