CZ/SK cover sifon siphon

Publikováno Červen 10th, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Sifonova první sólo deska je ve výrobě. Máme cover a tracklist!

Pokud se stejně jako my těšíte na vůbec první sólo release od Ondřeje Anděry alias SifonaWWW, mějte se při čtení těchto řádků na pozoru.

Po nedávném oznámení data vydání CD pro vás totiž nyní máme v nabídce lahůdku, která zahrnuje jak tracklist, tak samotný cover desky, o jehož podobu se postaral jeden ze zakladatelů labelu BiggBoss a Sifonův dlouholetý hudební kolega Vladimir 518, ve spolupráci s Michalem Škapou. Je tomu tak, instrumentální deska s názvem Siphon jde do výroby a vy jí spolu s námi můžete poprvé držet v ruce už 16/6 na release party v pražském klubu Neone, kde proběhne kromě prodeje CDs i Sifonův Live Set a následná afterparty v režii DJe Alyaze. Níže už pár slov od samotného tvůrce:

Práce na té desce byla mojí tajnou misí do sebe samého, osvobodila a i nadělala paseku. Vznikla též díky lidem, kteří mě v průběhu let viklali k vydání hudebního alba bez textů, k čemuž jsem se dlouho nějak nemohl odhodlat. Poslední kapkou byla nedávná jiskra od Vladimira 518 během našeho rozhovoru po společném koncertu v Crossu, takže jsem se nakonec před třemi měsíci pustil ze řetězu do utajované práce. Deska je částečně obřím objektem svařeným ze zvukového šrotu, který léta shromažďuju, částečně fixuje obrazy z mých cest. Je dobrodružná, vypouštím ji jako draka a přestříhávám provázek.

Facebook Event

Více informací naleznete na www.biggboss.cz, a na sociálních sítích.

Cover: Sifon – Siphon

cover sifon siphon

Tracklist: Sifon - Siphon

01. Icy Intro 3000
02. The Sirens of Summer
03. Comming after You
04. Spring’s Early Light
05. Black Crystal Ghetto
06. Beehive with a View of Mercury
07. Bang Bur
08. The Nera
09. The Agony of the Syphons
10. My Place at Iron Lake
11. Surfing the Sunshine
12. Goodbye Village, Hello SeaTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post