CZ/SK votvírák

Publikováno Duben 11th, 2013 | Autor: Iam Forgot

0

Festival Votvírák 2013

Jako tomu bylo v předchozích letech, ani letos nás nemine hudební multižánrový festival Votvírák!

Akce Votvírák 2013 se pořádá ve dnech 14. až 16. června 2013 v areálech letiště Boží Dar nedaleko středočeských Milovic. Jako každej rok na nás čeká několik stage, my se ale soustředíme spíše na tu hip hopovou. Řekl bych, že oproti předešlým ročníkům, je letošek nabitý zajímavými jmény.

Kde začít, tak například se objeví Smack, kterej byl koncem roku tak produktivní, že má na kontě album a mixtape, dál se můžeme těšit třeba na hlavu smečky BIGG BOSS Vladimíra 518, kterej mimo jiné dělá na druhý sólo desce, nováček českýho rapu Candymane, nesmí chybět duo Ektor & DJ Wich, taky nás bezpochyby čeká skvělá show WWW, vystoupení Sodomy Gomory, která minulej rok předvedla naprosto zábavnou podívanou a samozřejmě Ty Nikdy label. Taky můžeme očekávat Prago Union a jejich live band vystoupení a pro někoho možná nečekaně se objeví Sergei Barracuda.

Ze strany sousedů ze slovenska se můžeme těšit na jména jako H16, která maká na nový desce, Moja Reč vystoupí s jejich dlouholetými společníky z Komplotu, Vec společně se Škrupem a live bandou stejně jako Prago Union, Strapo a Dj Spinhandz nás opět poctí návštěvou a nakonec Rytmus.

No a na závěr si pro nás organizátoři přichystali momentální hvězdu internetu, legendu z Hroznové Lhoty Metrixe. Bude to jeho závěrečný finální vystoupení, kde ho dav konečně vypíská, nebo tomu bude naopak? Přijďte se sami přesvědčit !

Kromě hudebního programu nás čeká doprovodný program, jedná se o  Adrenalin Camp, Game Zone, turnaj paintbalové ligy nebo rozmanité pouťové atrakce.

CENY VSTUPENEK:
- v předprodeji při nákupu v období do 14.6.2013 cena 235 Kč (plus poplatek prodejce)
na místě cena 330 Kč
VIP vstupenka v omezené sérii v ceně 900 Kč

OBJEDNÁVAT můžeš ZDE nebo ZDE!

Kompletní tiskovou zprávu najdeš ZDE

Plakát: Votvírák

Votvirak 2013Tagy: , , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post