Publikováno Prosinec 2nd, 2015 | Autor: Iam Forgot

S DeSadem se v novém klipu podíváme na život šmíráka

Už 8. prosince vyjde sexem prolezlé porno rap album HERE I CUM, na kterém maká zvrhlý DeSade. A jelikož se release date blíží, máme tu čest spatřit pořádně úchylný videoklip DeSade the Voyeur!

Po „lehké“ Předehře, která vyšla v druhé polovině minulého měsíce, na řadu přichází pořádná perverze. V hlavní roli můžeme vidět muže, který si prostě nemůže pomoct a sleduje ženy při různých činnostech. Tohoto chlapíka ztvárnil Radek Hásek a DeSade ho doplnil svými poutavými slokami. Za kamerou stál Martin Liška, který má na svědomí i tvorbu předešlého videoklipu Předehra.

Album pojmenované HERE I CUM vychází již 8. prosince, což z něj činí „vhodný“ dárek pod stromek, rozhodně pro někoho, komu nejsou cizí různé nevšední chtíče, tvrdý necenzurovaný sex a prasárny všeho druhu, jak jsme u DeSada zvyklí. Album můžete předobjednávat na ZNK ShopuKřest desky proběhne ještě letos před Vánocemi, konkrétně 19. prosince, to aby DeSade na vánoční svátky stihl lidi připravit o klid na duši. Oficiální Facebook event.

Video: DeSade – Předehra

Cover: DeSade – Here I Cum

coverdesader

Tracklist: DeSade – Here I Cum

01. Předehra
02. Příběh
03. Here I Cum
04. Yak?
05. Kundičky 2015
06. Měnič
07. 50 Odstínů Hnědi (feat. Řezník)
08. Já Ti Nevim
09. Kalendárium
10. Rock Star
11. Orgies in Torture Chambers (feat. Lord Lhus)
12. Už To Tak Bude Asi
13. DeSade, the Voyeur
14. Opilá Rohlíkem (feat. Karel Šíp)
15. (SKIT) Sex Addict Therapy
16. (BONUS) Dej Si PivkoTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post