Publikováno 27 dubna, 2016 | Autor: Iam Forgot

Řezník se v novém vtipném videoklipu představuje jako pedofil Pan Au

Už zítra 28. dubna vychází další Řezníkovo sólo album Říše Za Zrcadlem, před tím nám ale ještě Řezník představuje zábavný animovaný videoklip Pan Au!

Za hudební produkcí skladby stojí Podojkrávu, který s Řezníkem spolupracoval už na jeho předešlých deskách. Za tvorbou klipu, který není nějak extra dlouhý, ale za to rozhodně pobaví – stačí prvních pár vteřin, kdy nás uvítají Bratři v dicku, stojí člověk, co si říká Bahas. Klip měl bezesporu za úkol pobavit a to splnil na výbornou, animovaný Řezník jako pedofil Pan Au nemá chybu. Na desce Říše Za Zrcadlem můžeme očekávat patnáct skladeb, kde se mezi hosty objeví kolega DeSade a kanadský fanatik Madchild, který se zhostil mikrofonu ve skladbě We´re Gonna Fuck You Up produkované skupinou evropských producentů Snowgoons.

Níže se můžete podívat na cover, tracklist a také na první videoklip Šerednej zmrd, jenž Řezník vydal koncem března. Album můžete předobjednávat na ZNK Shopu, kde můžete získat limitované bonusy k desce. Následný křest se uskuteční 7. května v pražském Storm Clubu, kde spolu s Řezníkem vystoupí DeSade, slovenský Zverina a další.

„28.4. vychází moje nový album ŘÍŠE ZA ZRCADLEM, který sem dva roky piloval a vložil do něj velkou část sebe. Cejtim, že tahle deska bude přelomová a všichni si z ní urvete péra (i holky). Nechci vás už zbytečně napínat – sám se těšim, až to bude konečně venku.“

Cover: Řezník – Říše Za Zrcadlem

reznik

Tracklist: Řezník – Říše Za Zrcadlem

01. Říše Za Zrcadlem
02. Zplozenej Peklem
03. We´re Gonna Fuck You Up (feat. Madchild) (prod. Snowgoons)
04. Šerednej Zmrd
05. Už Nechcí Žít Na Týhle Planetě
06. Nesnášim Všechno pt. 2
07. Trendy Zmrdi (feat. Undead Orchersta)
08. Všechny Zabít
09. Pan Au
10. Žádnej Cíl
11. S!CKSHYT
12. Nejsem Dobrej Společník
13. Tisíc Mil (feat. DeSade)
14. Nirvana
15. Už ani nevim…

Video: Řezník – Šerednej Zmrd (OFFICIAL VIDEO)Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post