CZ/SK

Publikováno 25 listopadu, 2015 | Autor: Flood

0

Lukrecius Chang vydal burcující singl Michal Bojuj!!!

Michal Zajac je polský fighter, který se v zájmu svého dalšího rozvoje rozhodl pro novou cestu a začal trénovat v Karviné u Changa. Ve chvíli, kdy ke svému překvapení zjistil, že Lukrecius je zároveň i rapper, poprosil ho o širší spolupráci – prostě slovo dalo slovo a dohodli se, že Chang pro něj složí „nástupovku“ do ringu. Lukrecius souhlasil a zhostil se nového úkolu. Navštívil svého dlouholetého kamaráda a zkušeného producenta – Pavla Baara. Štěstěna byla přívětivá. Pavel zrovna dokončil beat, který pustil Changovi, ten neváhal a hned si jej zajednal pro svoji tvorbu. Text skladby zobrazuje osobní zkušenosti z přípravy na zápasy a je proložen pocity, které zná jen ten, kdo ví, co vše člověk prožívá a co je ochoten obětovat pro dobrý boj, pro úspěch.

Singl je věnovaný všem bojovníkům, kteří na sobě tvrdě makají a chtějí ze sebe dostat to nejlepší. Takto vzniklo spojení dvou světů, a když M. Zajac šel zápasit o titul mistra Evropy v kategori K1, doprovázel ho „naživo“ Lukrecius do ringu nově vzniklou skladbou, aby jej motivoval k výhře. Singl naplnil svůj záměr, dostal bojovníka do toho správného varu a M. Zajac vyhrál titulový zápas. To je zároveň důkaz, jak moc dobře lze skloubit dva zdánlivě nesouvisející světy – rap a bojový sport. Singl se velmi pravděpodobně v budoucnu dočká videoklipu.

Přejeme všem příjemný a ničím nerušený poslech s vírou, že ztvárněný příběh může být pro všechny zápasníky další motivací nejen do sportovního života.

Poslech: Lukrecius Chang – Michal Bojuj…!!!Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post