CZ/SK

Publikováno 5 října, 2016 | Autor: Flood

0

Lukrecius Chang představuje dva nové klipy

Video: Lukrecius Chang, Pavel Baar, RUman – Za Chyby se Platí !!!

Příběh mladého kluka, který měl sen, že se jednou dostane do místního gangu a bude mu vládnout. Byl mistrem bojového umění a v místních klubech si to rozdával s těmi nejsilnějšími a všechny vždy porazil. V jeden moment se stane šéfem, každý se chtěl s ním bavit a být součástí jeho gangu.

Zamiluje do nejkrásnější holky ve městě. Rozhodne se zůstat právě s ní a společně si užívat života. Jednoho dne se objeví neznámí muži, dealeři drog, kteří se dozvěděli o jeho síle a schopnosti jednat s lidmi. Nečekali na nic, oslovili ho a požádali, aby pro ně udělal „kšeft“ v Čechách. Nabídku přijímá. V den, kdy se vrací z cesty, ho chce zastavit hlídka Městské policie z důvodu běžné kontroly, on zpanikaří a šlápne na plyn. Podaří se mu ujíždět jen malou chvílí, neboť o pár kilometrů později už na něj čeká další hlídka. Na místě ho zadrží. Při prošetřování se vše zjistí, je obviněn, a jeho trestem je odnětí svobody. A tak je převezen do věznice, kde si bude odpykávat trest. Vůbec ale netušil, že jeho dívka je těhotná. Píšou si dopisy a později mu jeho přítelkyně posílá foto s dcerkou. Začne si vše uvědomovat, co vlastně udělal, jak to bylo špatné a jak za své činy platí. Když je propuštěn z věznice, vrací se šťastně za svojí rodinou domů, a bude se snažit jim vše vynahradit. Bude se snažit předávat tuto špatnou zkušenost dalším, aby se i jiní poučili z jeho chyb.

Hrají – Edmund Balog, Michala Toráčová, Břetislav Kyjonka, Libor Kachyna, Vlastík Kurz, Isabela Kiššová, Městská policie Karviná.

Video: Lukrecius Chang, Pavel Baar, Ruman – Naplnění

Naplnění… Už jste měli v životě nějakou motivaci? Pokud jste ji ztratili a hledáte návod, jak ji zase získat, můžete si poslechnut motivující text Karvinských raperů. Pavel Baar – Všichni mi říkají, dělej co tě baví – baví mě pracovat s hlasem, nikdo mě nezastaví. Ten, kdo mě zdraví, ví, že jsem ten pravý do vašich uší, v práci já se neunavím. Lukrecius Chang – Splněná hra, splněné sny, naplněný osud ve štěstí. Ruman – Dělám, co dělám, většinou jsem na to sám, rozhoduji o tom, co budu a jak se zachovám, lidi kolem říkají, co se hodí udělat, přitom mě neznají, nebudu se jinak chovat.Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post