Publikováno Červenec 28th, 2016 | Autor: Flood

Lukrecius Chang s novým singlem Syn

Autor textové části singlu Lukrecius Chang spojil příjemné s užitečným a v rámci své dovolené v Turecku využil místního atraktivního prostředí k výrobě podstatné části videoklipu Syn.

Singl Syn je motivován filmem se stejnojmenným názvem. Vypráví nám příběh kluka, který vyrůstal v romském ghettu a převzal zodpovědnost nad svým životem. Bez výmluv, zdůvodňování proč to nejde, ale naopak s hledáním cesty, jak to jde. Jen chtít.

Klip je pro vyšší autentičnost zcela záměrně natočen pouze a výhradně pomocí mobilního telefonu se zapojením nikoli profesionálního štábu, ale prostřednictvím rodinných příslušníků.

Pozorný divák vysleduje ve snímku určité napětí. V průběhu výroby klipu proběhl v Turecku pokus o vojenský převrat a autor se i s celou svou rodinou ocitl prakticky v centru dění. Pobývali v Istanbulské čtvrti Beylikduzu.

Vše však dobře dopadlo a věříme, že nezapomenutelný zážitek autorův nebude kazit Váš zážitek z videoklipu a bude pro Vás příjemný.Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post