Muzika

Publikováno 4 května, 2015 | Autor: Flood

0

Lukrecius Chang připravuje jedinečný koncert S RAPEM PROTI KRIMINALITĚ

Kriminalita ve městě – téma, které hýbe mnohými diskusemi. Stejně jako názory na její řešení. Represe, nebo prevence?  Každý způsob má své místo. Dá se také provádět různými způsoby. Třeba hudbou.

S podporou programu „Mládež v akci“ v rámci realizace projektu „Cesta k městu II“ se rozhodla skupina raperů okolo Lukrecia Changa Kišše – rapera, ale také asistenta prevence kriminality Městské policie Karviná, navázat s mladými kontakt a povyprávět jim prostřednictvím tvrdých rýmů příběhy o životě.

Očekávejte jedinečnou show raperů Biggy, Mikec, RUman, Pavel Baar a dalších, doprovázenou slovem DJ, který bude hrát Old school a New school Rap Music, při které si můžete i skvěle zatančit. Navíc při vstupu obdrží každý host zdarma CD, na kterém si může poslechnout nové singly. Speciální host večera na závěr koncertu provede jeho křest.

„Koncert se uskuteční v pátek 22.5.2015 v klubu Hard Cafe Karviná – Mizerov. Začátek je ve 21:00 hod. a bavit se budeme až do 04:00 hod. rána.“, slibuje Chang.

Pokud miluješ rapové koncerty, tak určitě neváhej a přijď mezi nás. Pobavit se i poučit se o čem je práce našich asistentů prevence kriminality. Vstupné je ZDARMA.

Přijď i Ty podpořit koncert  S RAPEM PROTI KRIMINALITĚ.

S Rapem proti KriminalitěTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post