CZ/SK

Publikováno 7 října, 2014 | Autor: Flood

0

Lukrecius Chang má venku album Jedinečný vol. 2

Úspěšný rapper a kick-boxer Lukrecius Chang je na veřejné scéně známý již od roku 1998, kdy začal veřejně projevovat náklonnost ke svým dvěma životním láskám – rapu a kick-boxu. V obou zmíněných oblastech dosáhl úspěchu a patří tak mezi ikony sportu i CZ rapu.

Slibný začátek jeho kariéry byl však pozastaven v roce 2012, kdy se v Changově životě objevily nové dvě lásky – životní partnerka a jejich společná dcerka. A protože si Chang vedle své skromnosti a píle zakládá také na spolehlivosti a oddanosti, dobrovolně na čas odstavil své koníčky a zodpovědně začal pracovat jako Asistent prevence kriminality u Městské policie Karviná. K tomuto zaměstnání se časem přidala ještě pozice romského mentora na základních a středních školách, kde získal možnost pozitivně působit na mládež ze sociálně vyloučených lokalit, s cílem minimalizovat nežádoucí vlivy současné doby.

Nyní se však opět vrací na veřejnou scénu, a to nejen jako sportovec, ale především jako rapper. V současnosti vydává nové a dlouho očekávané album Jedinečný vol.2 2014.

Svým fanouškům slibuje, že dané album bude v jeho podání vskutku netradiční a jedinečné. Třeba už jen tím, že se v reakci na současné trendy rozhodl album nevydávat na CD nosiči, nýbrž jej od samého začátku jednoduše sdílet pro všechny posluchače prostřednictvím svého kanálu na YouTube.

Každý track na desce má určitý význam, pravdivý příběh a originální instrumentál. Odráží vše, co Lukrecius Chang na vlastní kůži prožil a zaznamenal ve svém okolí. V poslední době měl příležitost procestovat řadu měst v naší zemi a nasbírat tím mnoho nových poznatků a zkušeností. Velkou inspirací se mu stala také jeho práce romského mentora a asistenta prevence kriminality, díky nimž si neustále srovnává priority a životní cíle.

Lukrecius Chang tímto přeje všem svým fanouškům příjemný poslech – Síla, Čest, Hrdost, Pravda, Nenávist, Láska, Spokojenost, Rodina, Sám proti všem – Jedinečný Vol.2

Cover: Jedinečný vol. 2

Lukrecius foto 2014

Tracklist: Jedinečný vol. 2

Osud ve tvých rukou
Zní to drtivě
Love feat Erika Fečová
Strach feat Riko
Malá cikánka feat Tuli
Špekulant feat Otopo (PL)
Svět bez hranic
Křivák feat Pavel Baar
Demostrace feat RUman , Danny
Sám proti všem

Do konce roku se navíc můžete těšit na Bonus tracky k albu, které budou v nejryzejší formě odrážet Changův jedinečný postoj k životu.Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post