Muzika barsinbarsuv

Publikováno Leden 30th, 2016 | Autor: Flood

0

Kam na velikonoční party? Brno už má jasno

Velikonoční pondělí a ta neděle před ním, kdy máme všichni volno. Že jde o něco fakt velkýho? Věř tomu, že jde. Není to tak dávno, co rapové vlny rozvířil beef dvou králů kanadského rapu a my si tak mohli užít pořádné dávky disstracků.

Do modrého rohu si pro tentokrát stoupl stomp-down-killa Snak the Ripper a červený roh neobsadil nikdo jiný, než z-drog-znovuzrozený člen legendární kanadské rapové formace Swollen Members – MADCHILD! Jak zápas probíhal si musíš zjistit sám a pokud někdo tvrdí, že modrý roh vyhrál 3:2 na body, tak oporuj tím, že Madchild vyhrál na K.O. už v kole druhém.

Disstracky jsou to, co tuhle scénu neustále mění k zajímavějšímu a lepšímu a nebýt tohoto posledního beefu, tak byschom se nedočkali pěti exkluzivních tracků plných agresivních lyrics a.… a přejděme k věci.

Přesně v neděli před velikonočním pondělím,což jak všichni víme, je státní svátek, se v Brně odehraje kolosální mezinárodní rapový mejdan složený ze všech základních částic hip hopu. Nebudeme to nějak natahovat, odpálíme to zrovna: Madchild (Swollen Members), Demrick (Serial Killers), AK (Sergei Barracuda, Pastor, DJ Bussy), 1210 Symphony (DJ Chocolatic, DJ Diskotek) a DJ Strygo je složení programu na první akci pořádané novou produkční crew BARS-IN-BARS.

Celé tohle peklo se odehraje 27. března v prostorách nádražní haly Malá Amerika v Brně. Očekávej hangárovou atmosféru přímo v centru města (Malá Amerika je vzdálená zhruba 5 minut cesty pěšky od hlavního vlakového nádraží), kde otvíráme brány již v 16:00 a ty se tak můžeš dojít zúčastnit jednoho z tanečních streetdance workshopů a nebo počekovat Grafficon Graffiti Jam, který bude probíhat přímo v prostorách haly. Co dalšího je potřeba vědět? Snad jen to, že v Brně je potřeba to trochu posunout nahoru a proto si i s tvojí bandou vítán na tomhle mejdanu

Pro všechno další info se přihlaš na FB event, kde najdeš veškeré informace o předprodeji, aktuality a zajímavosti okolo celé akce a interpretů!

27. 3. 2016
Malá Amerika, Brno
16:00 – 05:00

MADCHILD
DEMRICK
AK
1210 SYMPHONY
DJ STRYGO

Grafficon graffiti jam
Street-dance workshops

plakat_madchild_brnoTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post