Muzika

Publikováno 2 května, 2016 | Autor: Flood

0

FOREIGN BEGGARS a PSH jsou BARS IN BARS číslo 2!

Po velikonočním dřinčení skel na Malé Americe přichází čas do toho praštit znovu. Po mejdanu s Madchildem, AK a 1210 Symphony, kde vás přišlo nějakých 800, jsme se rozhodli laťku ještě zvýšit a přivést skupinu, která od roku 2002 jezdí jen po největších akcích a festivalech, tvoří jen s těma nejzvučnějšíma jako Noisia, Skrillex, Oh No, Vato Gonzales, Skinnyman. FOREIGN BEGGARS.

Trio MC Orifice Vulgatron, MC Metropolis a DJ Nonames tě přijede za zvuků pořádného UK soundu mentálně zničit už 24. června na brněnskou Malou Ameriku. O tom, jestli ty okna opravdu explodujou nebo ne, je nejlepší dojít se přesvědčit osobně a podpořit tak rozkvět brněnských mezinárodních rapových shows. Ať už hip hop nebo dubstep – v obou stylech nám Foreign Beggars přes více než 10 let dokazují, že patří na špičku ledovce, což potvrzuje i 50 miliónů shlédnutí videí na youtube channelu.

Mezi největší highlights patří rozhodně track Contact na featu s Noisiou. Spolupráce se Skrillexem v tracku Still Gettin It jako jedna z věcí, která tě nenechá v klidu. GET A BIT MORE. Speechless. No a ze starších věcí, které se dnes už dají označit za legendární je potřeba vyzdvihnout Frosted Perspeks a Hold On se Skinnymanem. 2 tracky které pro mnohé z nás znamenaj obří nostalgii. Enjoy.

Jako druhá skupina v lineupu BARS IN BARS #2 jsou PSH. Přední představitelé labelu BIGG BOSS – Orion, Vladimír 518 a DJ Mike Trafik. Na scéně jsou nejdýl, ohlasy mají největší, jejich shows znamenají energii, jakou tu nikdo jiný nevytváří a stejně tak jako jdou s dobou tak i posouvaj hranice českýho rapu neustále dopředu. Nejnovější bangers jako Vice, Já to říkal, Můj rap, můj svět a nebo starší legendárnosti jako Praha, Udělej Bordel, HPTN jsou věčným důkazem toho, že PSH maj i v roce 2016 co říct a na území českého hip hopu jsou to právě PSH, kdo má největší slovo.

Tak co? Stačí? Byl v Brně někdy větší mejdan? Nezjistíš to líp, než když se připneš do Facebook eventu Bars In Bars #2.

Jako support se ukážou DJ Fliptyck a DJ Strygo. Celým mejdanem bude provázet Pivoth. Kontroluj událost pro více infa ohledně lístků, odpoledního programu a všech dalších vychytávek včetně brzo startujících soutěží! Předprodej probíhá zde.Foreign Beggars, PSH, Malá Amerika a 24. 6. 2016 jsou od teď jedinými pojmy, na který nesmíš zapomenout!

poster barsinbars2Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post