Publikováno 23 června, 2014 | Autor: .HADES

Interview s IAH clothing včetně lookbooku @ rooked.TV

Skrze rooked.TV, se kterou aktivně spolupracujeme, přinášíme další rozhovor, tentokrát byla vyzpovídána trojice lidí tvořící novou módní značku, kterou je IAH. Těmi jsou zakladatel celého projektu – Ibrahim Al Hasme(@IbrahimAlHasme), kterého někteří z vás budou určitě znát ještě z dění okolo značky MKF, dále Omar Jerwan(@Thejerwad) a také William Ebut(@Willebut) jméno známé z projektu CZECHSNEAKERHEAD Documentary – stále dostupný na DVD nosičích. IAH team vám prozradí, jak to celé začalo, kde se vidí za pár let a i to, jak pohlíží na dnešní dobu z pohledu módy.

Jak je již zmíněno v nadpise, tak kromě samotného interview vám přinášíme i první oficiální lookbook značky IAH. K focení byly vybrány dvě rozdílné lokace, konkrétně Brno s modelem Davidem Saidem(@saidaldavid), který představuje IAH Vertebral T-shirt, o jehož fotky se postaral Mohamed Al Hasme(@muhammadali33) a Bratislava s modelkou Lucií Suržinovou(@Luciq), která představuje IAH RIB T-shirt, kde se o fotky postaral William Ebut.

Poděkování: Michelle Kraus, Tereza Munnighová, Simona Kelöová, Tomáš Kežmann, Martin Samuel a všem švadlenám.

Logo by Mikolas Mickey Emr

iahlogo

Lookbook: IAH

uprava ds iah IMG_8989 IMG_9015 IMG_9004 Photo 06.06.14 5 18 07 odp. (1) Photo 06.06.14 5 18 27 odp Photo 06.06.14 5 21 55 odp.Tagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post