Publikováno Prosinec 15th, 2014 | Autor: Iam Forgot

České free running, parkour & breakdance video 3LEM3NTS

Rozšířené fenomény zvané breakdance, parkour a free running si své fanoušky a provozovatele našli samozřejmě i v České republice. Nyní vám přinášíme čerstvé video od tří nadšenců.

Jsou jimi David Fidler, Magi Magomedov a Luboš Balog, kteří žijí v Praze, kde také natáčeli své video nazvané 3LEM3NTS. V tomto tří a půl minutovém klipu dokazují, že když jste do něčeho zapálení, výsledky se jistě dostaví. David je již od mala sportovně založený a freerunu se věnuje čtyři roky, Luboš je tanečník, který reprezentuje Street Force a X-Style Europe, ale také se věnuje právě freerunu, třetí Magi je původem Rus, ale od mala žije v Praze, a free runu se věnuje taktéž čtyři roky.

Video natáčel Martin Vejbora, kterého můžeme znátrooked.TV. O promo fotografie, jenž naleznete níže, se postaral Vladislav Dano, taktéž z rooked.TV.

Foto z natáčení

prkr prkr2 prkr3Tagy: , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post