Publikováno 17 dubna, 2016 | Autor: Iam Forgot

Už Držej Hubu, ve finále poslouchaj mou hudbu, tvrdí Marpo v novém klipu

Už 22. dubna Marpo v pražské sportovní hale Incheba pokřtí svou poslední sólo desku Lone Survivor, ještě před tím ale fanoušky masíruje v pořadí pátým klipem z desky, který vznikl k věci Už Držej Hubu!

Obsah klipu je zřejmý, Marpo se tímto trackem naváží do všech, kteří se mu vysmívali a které by nenapadlo, že si Marpo půjde za svým a bude na pozici, na které je. Za tvorbou tohoto klipu stojí osvědčený Rashid F. Garipov, který se podílel na tvorbě několika Marpových klipu. Deska obsahuje celkem dvanáct skladeb a Marpo k ní vydal už pátý klip, vypadá to, že to skončí jako u R!ota, kdy videoklipy vydal k polovině skladeb z desky.

Marpo tímto klipem fanoušky připravuje na velkolepý křest, od nějž si jak on a TroubleGang, ale i fanoušci slibují opravdu hodně – historický zlom československého rapu. Nakročeno mají dobře, události na Facebooku se zůčastní 3000 lidí, uvidíme, takže pokud na téhle události roku nechcete chybět, dorazte 22. dubna do Malé sportovní haly Incheba Praha. Na křtu se jako hosté objeví Separ a Ektor, kteří na desce mají feat.. Níže se také můžete podívat na dvouminutové video, které nás provede designem stage.

Video: Marpo – křest Lone Survivor / STAGE DESIGN!!!

Cover: Marpo – Lone Survivor

marpoa

Video: Marpo – Drby feat. Separ

Video: Marpo – Už Nikdy

Video: Marpo – Nic Nekončí (Official Video)

Video: Marpo – Mladá Krev feat. EktorTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post