Publikováno 18 května, 2017 | Autor: Iam Forgot

Jediný, co na mě čeká, je pouze vítězství, říká Marpo v 1. klipu z desky Dead Man Walking

Marpo, který se příští rok chystá naplnit O2 Arénu, což je čin, který se na české scéně ještě nikomu nepodařil, představuje první oficiální videoklip z desky Dead Man Walking!

Album Dead Man Walking vychází v únoru 2018 a Marpo ho pokřtí 19. května 2018 ve zmiňované O2 Aréně. My se nyní můžeme podívat na první oficiální videoklip se stejnojmenným názvem jako album, tedy Dead Man Walking, kde se o hudební produkci postaral americký Sean Devine, jenž má např. na svědomí všem jistě známou emotivní skladbu Už nikdy, kterou Marpo na desce Lone Survivor z roku 2016 věnoval svému otci.

„První singl z připravovaný desky „Dead Man Walking“ je tady! Sleduj, komentuj a sdílej…. Nová deska bude o level jinde !!!“

Natáčení skladby vzniklo v britském Modern World Studios v Tetbury. Za režií klipu stojí osvědčený Rashid F. Garipov, který se s Marpem videoklip rozhodl natáčet v americkém státě Nevada. Rashid v poslední době spolupracuje hlavně s Marpem, ale taktéž s českým horror core rapperem Řezníkem.

Dále Marpo své fanoušky zve na zítřejší Mezinárodní den TroubleGangu, který proběhne od 19:30 na pražské Náplavce. A pokud máte zájem o křest už takto předběžně, můžete lístky zakoupit na webu www.marpo.com.

marpo-posterA1Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post