CZ/SK

Publikováno 10 ledna, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

Tao Quit vydal pestré pouliční dvojalbum GTA!

Skutečný pouliční poeta, člověk, co si sáhl až na dno a snaží se od něj odrazit, nikdo ho ale moc nezná. Řeč je o krkonošském Tao Quitovi, který právě vydal pestré dvojalbum GTA, jenž nabízí opravdové a syrové příběhy ze života plného drog, halucinací, závislostí, depresí a porna.

Každé CD obsahuje jednadvacet skladeb, kde se jako hosté objevili Marcus May, Yung Punk, MNMKSkylla, Bergy, Dalibo, AG Dykk, Pechi, Owa Flamer, Mark Hero, Kick Dicker, Loko II., JoeX, General Ape 1, Mrož, Mathess, Kofuno, Davis Dee, Eufor, za něžné pohlaví se za mikrofon postavila Lolay’s Spooffer a na závěr James Cole, který svým featem ukazuje, že v Taovi nepochybně vidí talent. Produkce se objevila od jmen jako General Ape 1, Yaakub, MNMK, Dick, Mantus, Jointel, Black Kid, Voodoo, Neuroskunk, JoeX, Entewe, Trash, Reset Beatz, Peanut a i sám Tao se postaral o několik beatů. Album se nahrávalo v Safraport a Ape Riot studiu.

Pokud vás tento nesporně zajímavý umělec zaujal, můžete ho podpořit zakoupením fyzického nosiče. Samozřejmě si album také můžete zdarma stáhnout nebo poslechnout na serveru YouTube.

Video: Tao Quit – GTA PROMO VIDEO ! kupuj album GTA !

 Poslech: Tao Quit – V kůži Tao Quita (produkce Dick)

Poslech: Tao Quit – Krvavý měsíc (produkce Dick)

Poslech: Tao Quit – Flashback (produkce Neuroskunk)

Cover: Tao Quit – GTA

coverr

Tracklist: Tao Quit – GTA

tracklistTagy: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post