CZ/SK

Publikováno 22 května, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

James Cole ve skladbě Eurydice představuje svou angličtinu

Už 31. května vyjde očekávané album Orfeus, z nějž James Cole vydal prozatím první skladbu Clive. Nyní je tu s další věci s názvem Eurydice, ve které James jede pouze v angličtině.

James je ve svém tvůrčím procesu daleko dále než kdokoliv na scéně, stává se z něj osamělý jezdec scény, které se neřídí žádnými konvencemi a zůstává věrný hlavně sám sobě. Touto deskou nám James odhalí toho skutečného Jamese, který po celou dobu dřímal. Návrat ke kořenům.

Album Orfeus, což je bájná postava z řecké mytologie, nám odvypráví zajímavý příběh. Čerstvá skladba nese název Eurydice, což odkazuje na další mytologickou postavu – Orfeofu manželku. Skladba je poněkud depresivní, ale jako celek působí dokonale, na skladbě se spolu s Jamesem podílel Nero Scartch, Yarda Halešic, Jiří Stivín a Aneta Galis. Nutno podotknout, že na desce se objeví řada dalších skladeb v anglickém jazyce.

Album si stále můžete přeodbjednat na nově spuštěném webu www.jamescole.eu, kde máte na výběr z několika edicí. Zatím není znám tracklist, James ale na svém Facebooku odhaluje názvy jednotlivých skladeb a menší indície k nim, prozatím známe názvy tří.

Poslech: James Cole – EURYDICE

Poslech: James Cole – CLIVE – feat Oto Klempíř (1. singl z alba ORFEUS)

Cover: James Cole – Orfeus

JAMES COVER

Tracklist: James Cole – Orfeus

1. SILENCIO – The cure is somewhere in the silence.
2. ORFEUS – Tragický příběh posla, který obývá dva světy a do žádného nepatří. Navždy vydělen, navždy připoután.
3. EURYDICE: John Travolta never went down.Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post