Publikováno 17 května, 2015 | Autor: Iam Forgot

Strapo & Emeres jsou zpět v domě! Sledujte videoklip Nemý pláč

Slovenský starý pes aka Strapo vydal v lednu tohoto roku první videoklip z připravované sólo desky. A před malou chvílí spolu s producentem Emeresem představil videoklip druhý Nemý pláč!

Chystané sólo album Strapo pojmenoval Versus, jehož release bychom měli očekávat ještě do léta tohoto roku. Kdo se na desce objeví, není prozatím známo, ale víme, že počet skladeb bude třináct. Nyní se můžeme podívat na zbrusu nový videoklip Nemý pláč, na který si Strapo přizval producenta Emerese, s nímž pracoval na poslední desce 23. Následná režie klipu vznikla pod hlavičkou Mystika Produkt & TOXPRO.

A co od desky Versus očekávat? Podle Strapa se můžeme těšit na energii, která nám odstřelí hlavu, celé vyjádření si můžete přečíst níže, kde také naleznete první grafiku a zmiňovaný první videoklip Echo.

„Ak čakáte módne rady a vegetariánske recepty na raw žeruchové muffiny tak budete sklamaní…ak čakáte rap a energiu ktorá ti odšróbuje hlavu tak si budeme rozumieť…rap sa vráti…silnejší a pravdivejší ako sezónné úlety…panáka henny pre každého kto sa teší.“

strapo

Video: Strapo – ECHO feat. Gabryell & DJ Spinhandz (prod. Infinit)Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post