Publikováno 19 března, 2015 | Autor: Iam Forgot

Sheen, Dang, Amco, Sharlota, Fosco Alma a L.D. v čerstvém klipu Chimaera

Jeden z nejaktivnějších tuzemských labelů, kterým bezesporu Blakkwood Records je, právě posílá nabitý videoklip, ve kterém se za mikrofonem objevilo hned šest členů!

Čtyř a půl minutový videoklip dostal název Chimaera, kde se za mikrofonem jako první objevil Viktor Sheen a po něm následoval Renne Dang, těm dvěma by mimochodem měla každou chvílí vyjít společná deska Projekt: Asia. Jako třetí na řadu přišla nejčerstvější posila Amco, následuje Sharlota, jež předvedla svůj um na poli rapu, a zakončí to veteráni z MAAT, tedy Fosco Alma a L.D.. Mimo jiné Fosco pracuje na očekávané sólo desce Foscoismus 2 a také chystají v roce 2016 novou desku MAAT. Produkčně se o skladbu postaral člověk, co si říká DOM, který je nyní oficiálním členem Blakkwood Records.

Ve videoklipu se objevili lidé, které v současné době Blakkwood Records podporuje. Mezi ně patří zápasník Bruno, který byl již v roce 2012 ve videoklipu Bloodrider od MAAT, kdy v tom samém roce vyhrál titul Mistra republiky asociace C.M.T.A. Ve videu se objevil také tatér Stifi, který v průběhu natáčení tetoval Sharlotu. Videoklip byl natočen v příjemném prostředí nového audiovizuálního ateliéru společnosti U&WE® v Horních Počernicích. Námět, scénář a celou organizaci, včetně střihu mají na svědomí Lucas Blakk a Fosco Alma.

„Jsme rádi, že všechno šlape tak jak má, videoklip je venku, Footshop nám pomohl nakopnout tour, která konečně začíná a díky tomu se můžete těšit na pořádnou kupu zábavy!“

blakud

Právě rozjeta Blakkwood Tour probíhá až do 24. července, která města navštíví Fosco, L.D., Lucas Blakk, Viktor Sheen, Renne Dang, Sharlota, Amco, Jay Diesel a 1210 Symphony se dozvíte v přiloženém plakátu. Za zmínku určitě stojí účast na letošním Votvíráku.Tagy: , , , , , , , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Sheen, Dang, Amco, Sharlota, Fosco Alma a L.D. v čerstvém klipu Chimaera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post