Publikováno 1 listopadu, 2015 | Autor: Iam Forgot

Sharlota o sobě v novém promo videu tvrdí, že je Sráč

Pod hlavičkou Blakkwood labelu se letos dějí věci. Naposledy jsme mohli zaznamenat Foscovo sólo album Foscoismus 2, před tím Asii od Sheena a Danga, nyní na řadu přichází Sharlota, která chystá EP Vdova, k němuž právě vydala nové promo video, ve kterém o sobě tvrdí, že je Sráč!

Jedná se sice o krátkou, minutu a půl dlouhou záležitost s názvem Sráč, za to ale určitě přiláká pozornost. Celé vyjádření k této skladbě, o jejíž produkci se postaral Leryk, naleznete níže. Vdova EP vychází již 5. listopadu, ovšem release party se uskuteční 13. listopadu v Praze v ulici Senovážná – oficiální FB event. Následný křest proběhne v rámci Blakkwood Night 20. listopadu v Rock Cafe v Praze, kde také očekávejme křest zmiňovaných alb Foscoismus 2 a Projekt Asia. Více info o koncertě najdete na facebook události Blakkwood Night.

vdova

A pokud máte zájem o Vdova EP, které Sharlota vydává ve svých devatenácti letech, a o němž jistě můžeme prohlásit, že se jedná o ojedinělý a originální projekt na naší scéně, můžete ho předobjednat na Blakkshopu. Níže už naleznete zmiňované vyjádření, cover, tracklist a videoklip Fajn.

„Před tím, než vyjde Vdova, jsem chtěla vypustit ještě aspoň jednu věc. Skvěle se na to hodil Sráč, kterej má něco přes minutu a je pojatý jako promo video, nikoli plnohodnotný videoklip. Není to o tom, že vy jste ty špatný a nechápete mě, já jen prostě řikám, že jsem Sráč, nestydím se za to a budu vás srát dál. Sráč patří na Ep do šuplíku s věcma jako je Fajn, proto věci s jinou atmosférou budou odtajněné jen pro ty, co koupí EP, nebo si počkají až vyjde. Nechtěla jsem vydávat emotivní, uplakanou věc, chtěla jsem lidi zase trošku rozproudit.“

Cover: Sharlota – Vdova EP

cover

Tracklist: Sharlota – Vdova EP

01. Intro prod. Ceha
02. Fajn prod. DOM & Fosco Alma
03. Vdova prod. DOM
04. Dokola prod. SpecialBeatz
05. Kudy Kam prod. Ceha
06. Cocain ‘n‘ Caviar prod. DOM
07. Sráč prod. Leryk
08. Stejně jiná (ft. Aless) prod. DOM
09. Co děláš prod. Fosco Alma
10. Stíny prod. DOM

Video: Sharlota – Fajn (prod. Fosco Alma & DOM)Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post