Rozhovory

Publikováno 24 října, 2014 | Autor: Sherif Lobo

0

Rozhovor: Belxch

Skateboy, Social Animal rider Jindra Koten aka Běloch právě dnes vydává dlouho očekávaný Skate Mixtape II! Nejen o tomhle tapu, ale i o jeho crew a dalších informací se dozvíte v exkluzivním rozhovoru, který vám přináší Freshspace!

Čau gadže, na začátek jestli by ses mohl nějak představit lidem, kteří tě třeba neznají.

Každej gádžo ví, že je BELXCH rozjetej jak skéééjt… haha SERUS sem Soušl bój BELXCH, zmrd, kterýho můžeš potkat každej den na ulici někde dělat flipy WOO WOO…

Jak ses vlastně dostal k rapu a jací (rap) interpreti tě nejvíce ovlivnili?

K repu sem se dostal tak, že sem začal poslouchat rep a k repování tak, že jsem zjistil, že jde zapojit majk do kompu. Ovlivnilo mě v tý době všechno od Wu tangu po PSH.

Koho na CZ/SK scéně ceníš a koho naopak ne?

Já tu spíš cenim svoje lidi, se kterejma dělám, ostatníma se nezabejvám. Jinak cenim legendy český a slovenský scény za to, že rozjeli game.

Posloucháš kromě rapu třeba i nějaké kytary nebo úplně jiné žánry?

Jo posloucham i HARDCORE nebo ELECTRO. Třeba Crystal Castles.

Kdy a jak vznikl Social Animal Gang?

Jedno léto tak 5 let zpátky v Ústí jsme natáčeli skejt video, co ani nevzniklo kvůli vyjebaný kameře a harddisku a u toho vznikl název crew SOCIAL ANIMAL.

Pamatuji si, jak jsem se během jednoho z vašich prvních koncertů těsně vyhnul několika projektilům tvojí sádry mířených na hlavu nějakého fuckujícího zaostalce pod stageí. Zajímalo by mě, jak lidé vnímají vaši hudbu dnes?

Jo to byl kokot no nějakej, vyrazil jsem mu sádrou zuby když nabíhal na FREDY RUCCIO on by to udělal taky. Jinak pokaždý se něco děje to by nebyl SOCIAL GANG WOO WOO.

K dnešnímu vydání tvého druhého Skate Mixtapu. V čem se bude lišit od prvního a na co se můžeme těšit? Objeví se na něm i nějací hosté?

Bude to nahraný na kazetě i na soundcloudu, je tam 10 tracků a jedinej feat tam má Icequeen a beaty jsou třeba od Deckyho, Wbwboye, Boylera, Kučiho a nějaký beaty i moje.

Kde si ho fanoušci budou moci pořídit?

Dneska 24. 10. (Vánoce o dva měsíce dřív ho ho ho) mužou přijít pro kazetu na Stalina a jinak mi můžou napsat – můžu jim jí poslat, nebo se sejdem na mojí page na FB

Kromě hudby se věnuješ i skateboardingu. Máš nějaká ocenění, kterých si vážíš a na jakých závodech tě můžeme v nejbližší době vidět?

Jezdim na skejtu už asi 10 let a podporovali mě dlouhou dobu značky Vans Shoes a Restart Skateboards a za to jim fakt dík, že jsem se mohl někam podívat jezdit závody. Jinak na závodech jsem měl dost úspěchů i neúspěchů (nultej gádžo) – buď si zlomim ruku, nebo se umístim…

Co bys mohl říct o své FVCK SCHXXL kolekci triček? Jsou v plánu nějaké další návrhy?

Trika baseballový co jsem dělal byli dělaný jako rare kolekce – asi 20 trik a dvě mikiny a děkuju těm, co to podpořili a nosej to!!! Dál plánuju určitě se tomu věnovat víc, protože moje přítelkyně šije už několik let a má o tom znalosti ze školy. Jde mi o to dělat to kvalitně a rozšířit značku SOCIAL ANIMAL.

Další tvojí multi-schopností je tvorba videoklipů. Pracuješ teď na něčem?

Dělám tak nějak pořád na něčem, ale teď se snažim dávat si dokupy další klip k BELXCH SKATE MIXTTAPU na trek B.E.L.O.C.H.

Závěrem, co bys dodal nebo chtěl vzkázat všem svým fans a haters? Já mockrát dík za tvůj čas a snad brzy někde v mosh-pitu na nějaké show.

Závěrem děkuju všem svým fans i haters i tobě za to, že mě sledujete a dál děkuju lidem, co se podíleli na kazetě a obzvlášť děkuji mojí královně ICEQUEEN za všechno. Díky, čau, doufám, že se uvidíme brzo na nějaký show v Praze, něco se plánuje, takže sledujte mojí PAGE a tam se vždycky všechno dozvíte. WOO WOO!

Tracklist: BELXCH – SKATE MIXTAPE II

1. INTRO (DECKY BEATS)
2. B.E.L.X.C.H (BOYLER BEATS)
3. NIGHTMORE DREAM (DECKY BEATS)
4. SK8BOY (BELXCH)
5. ROCKSTAR II (DECKY BEATS)
6. SOUŠL BÓJ BELXCH (BOYLER BEATS)
7. GRIND CORE TY GÁDŽO (BELXCH)
8. SEX PISTOLS FT. ICEQUEEN (SKODISS)
9. NO. 0 NUMBER ZERO (WBWOY)
10. AMEN (KUČI BEATS)

Poslech: BELXCH SKATE MIXTAPE II

Cover: BELXCH – SKATE MIXTAPE II

BELXCH SKATE MIXTAPE IITagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post