Lifestyle

Publikováno 19 září, 2013 | Autor: Flood

0

Nová edice adidas Originals Fashion – moderní sportovní sneakers v retro kabátě

Edici Originals již známe nějaký čas, nechává znovu ožít nejslavnější retro modely. Teď však přichází nová kolekce pod názvem Originals Fashion.

Nepřekonatelný design nejslavnějších sportovních modelů minulého století se zde snoubí s nejmodernějšími materiály a technologiemi. Z těchto bot se tak stávají skvosty, jež jsou zároveň nádherným módním doplňkem a kvalitní sportovní obuví. Tato edice se před nedávnem rozrostla o další čtyři modely. Všechny naleznete na Footshop.cz.

Adidas Tech Super

Původní model byl představen na olympijských hrách v Barceloně v roce 1992. Odvážný vzhled byl doplněn hi-tech materiály a výsledkem jsou vysoce kvalitní sportovní boty.

01

Adidas Tech Super 2.0 W Leo

Pokud si myslíte, že jste již od adidasu viděli vše, možná je čas na menší přehodnocení. Tech Super Leo jsou neodolatelně stylové. Vzor leopardí kůže těmto botám dodává neobyčejný náboj, přitom nijak neubírá sportovnímu duchu.

03

Adidas Tech Super 2.0 Black

Černá verze Tech Super je stejně povedená jako leopardí verze. Černá bota je decentně doplněna šedými stopami, jež z celého vzhledu nevystupují, ale jsou jasně viditelným doplňkem. Spolu s neodmyslitelnými třemi pruhy dotvářejí střízlivý a přitom provokující design bot.

04

Adidas Tech Super 2.0 W Blesk

Kontrastnost je hlavním motivem tohoto provedení. Po celé botě se střídají klikaté blesky se žlutými doplňky. Zkrátka nepřehlédnutelné.

05 (2)Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post