Lifestyle

Publikováno 19 března, 2021 | Autor: .HADES

0

Fashion událost jara: My Dear Clothing představuje novou kolekci Spring 18 a modely hodinek značky Nixon

Oblíbená česká značka streetového oblečení My Dear Clothing, za kterou stojí mladý úspěšný designér Zbyněk Štandera, přichází s novou kolekcí Spring 18 – největší v dosavadní historii značky. Poprvé také oblečení pro dívky! Poprvé hodinky Nixon X My Dear Clothing! Vše poprvé k vidění na offline release 5. dubna od 18:30 v pražském Footshopu ve Vnitroblocku.

Maximální pozornost v nové kolekci Spring 18 přitahují především dva modely hodinek Nixon ve spolupráci s My Dear Clothing, protože tohle tady ještě nebylo! My Dear Clothing je prvním ryze českým brandem, kterému proslulá americká značka sportovních hodinek nabídla spolupráci. „Nixon nás sám oslovil, což nás ohromně potěšilo a chtěli jsme udělat maximum,“ potvrzuje Zbyněk Štandera. Spolu s ním je pod Spring 18 podepsán stylista Marek Volf. Originální trika, mikiny, bundy, kalhoty, pásky, ponožky, doplňky… Inspirováno především Čínou, 90. lety minulého a začátkem nového století, hodně fialové v kombinaci s bílou a černou. A proč poprvé i kousky pro dívky? „Protože už delší dobu pozorujeme, že mezi našimi fanoušky je velký zastoupení holek, tak jsme si řekli, že pro něco uděláme,“ odpovídá Zbyněk. Nová kolekce Spring 18 bude v prodeji od 5. dubna ve Footshopu v Praze a od 8. dubna online v e-shopu.

Zbyněk Štandera My Dear Clothing založil v roce 2014, v ten pravý čas na to, aby se dokázala vyprofilovat v originální, úspěšnou lifestylovou značku, která je prostě… jiná. „Nebojíme se jít jiným směrem než dav. Nebojíme se riskovat a jdem si ve streetwearu tvrdě za svým,“ konstatuje Zbyněk, mimo jiné i designér pro Jägermeister. Značka má za sebou více než 10 kolekcí (Fall 17, Roots, 80’s ad.), 95 % z kolekce se zpravidla vyprodá během jednoho týdne. Na looku značky postupně spolupracovalo několik tvůrců, teď aktuálně stylista Marek Volf.

IMG0032 IMG0039 IMG0047 IMG0048Tagy: , ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post