Publikováno 20 září, 2015 | Autor: Iam Forgot

Na své 19. narozeniny Sharlota poslala dárek v podobě klipu

Česká umělkyně Sharlota se dostává do hlavy stále více a více posluchačům. Nedávno byla dokonce magazínem Forbes označena za 63. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. A ke svým devatenáctým narozeninám fanouškům poslala dárek v podobě videoklipu s názvem Lítej, který se natáčel v pařížském Disneylandu.

Sharlota v současné době pracuje na svém prvním EP, které dostalo název Vdova a vychází již 27. října, a tak tráví hodiny času v Blakk Studiu, kde nahrává a dokončuje skladby. Singl Lítej se však na EP neobjeví. Shar také nedávno zveřejnila svou první kolekci triček. Můžete se na ně mrknout na Blakk Shopu. Níže si můžete přečíst Sharlotino vyjádření k čerstvé novince.

sharlotka

Singl Lítej už je docela stará věc, nevim ani proč jsem ho měla tak dlouho schovaného v šuplíku. Vždycky přišel nějaký důležitější nebo zajímavější projekt a já tak na Lítej nějak zapomněla, nechtěla jsem na něj už točit profi klip, jelikož to není aktuální věc, ani nijak nezapadá do konceptu EP VDOVA, které vyjde na podzim, ale bylo mi líto nevydat ho vůbec. A proto když jsem odjela s přítelem poprvé do Paříže, napadlo mě vzít sebou GoPro a aspoň tímto způsobem k němu udělat vizuál. Lítej je veselá energická věc, Další kousek mě. Enjoy“Tagy: , , ,Autor

Freshspace2 reakce na Na své 19. narozeniny Sharlota poslala dárek v podobě klipu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post