Lifestyle

Publikováno 12 ledna, 2015 | Autor: Flood

0

Legenda v novém kabátě – Air Max 1 Ultra Moire

Minulý rok by se dal bez problémů označit jako rok Air Maxů. Obrovskou popularitu zaznamenaly zejména modely Air Max 90 a Air Max 1, které jsme mohli vidět v bezpočtu různých barevných provedení, vyrobené z různých nových i starých materiálů. Rok 2015 ale začneme rovnou úplnou novinkou a konečně i skutečně významnou modifikací legendární siluety Air Max 1 s názvem Ultra. Jsou o 30% lehčí, svršek je vyroben z jednoho kusu, jsou pohodlnější, ikonickou „bublinu“ na patě můžeme vidět už i zespodu a tzv. mudguard je z reflexního 3M materiálu.

Ve všech sedmi barvách (čtyři pánské, tři dámské) jsou Air Max 1 Ultra Moire dostupné na Footshopu, jmenovitě jsou to tato provedení- klasické a nikdy nepřekonané červenobílé OGs, elegentní černobílé, zemité grey / dark grey a barevnější midnight navy / obsidian. Z dámských modelů zde máme černé black / metallic silver, červené university red a skutečně nádherné blue royal.

nike-air-max-1-ultra-moire-black-white-black nike-air-max-1-ultra-moire-black-white-black-2 nike-air-max-1-ultra-moire-midnight-navy-obsidian nike-air-max-1-ultra-moire-midnight-navy-obsidian-2 nike-air-max-1-ultra-moire-neutral-grey-dark-grey nike-air-max-1-ultra-moire-neutral-grey-dark-grey-2 nike-air-max-1-ultra-moire-summit-white-challenge-red nike-air-max-1-ultra-moire-summit-white-challenge-red-2 nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-metallic-silver nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-black-black-metallic-silver-2 nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-game-royal-game-royal nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-game-royal-game-royal-2 nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-university-red-university-red nike-wmns-air-max-1-ultra-moire-university-red-university-red-2Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post