Lifestyle

Publikováno 9 srpna, 2015 | Autor: .HADES

0

Hudba a móda? My Dear Clothing release párty na Náplavce se ujme DJ Nobodylisten!

Parta mladých designérů kolem My Dear Clothing přichází se svou novou kolekcí Rome, kterou představí na velké release party 14. srpna od šesti večer v Aperol Portu na Náplavce v Praze. Progresivní návrháři z Pardubic se tentokrát nechali inspirovat především antickým Římem.

Součástí party bude promítání videa z photo session v italské metropoli, výstava fotek, taneční show a set od DJ NobodyListen. Na místě bude vůbec poprvé příležitost koupit si věci z nové kolekce. Ta bude oficiálně představena až v den večírku, ale už teď pro vás odtajňujeme první fotky.

„Vždycky v hlavě nosíme nějaký nápad, a pokud chvíli přetrvá, pustíme se do něj. Naposledy byly námětem slavné hollywoodské filmy 80. let, teď je to antika,” říká spoluzakladatel undergroundové značky My Dear Clothing Zbyněk Štandera. Na novém oblečení tak vedle typických architektonických prvků uvidíte například tváře filozofů Senecy, Platóna, Sókrata nebo Aristotela.

I když je Zbyňkovi teprve tři a dvacet let, rozhodně nečeká, až mu spadne štěstí do klína. V mládí profesionálně sportoval, žil v Anglii a v Holandsku. V osmnácti si založil eshop na náhradní díly do velkých prádelen a kapitál pak vložil do vlastní značky, kterou spolu s kamarády založil v roce 2013. S Michalem Bočkem v Pardubicích provozuje tetovací studio BUNKR, které současně slouží i jako My Dear showroom, kancelář a klubovna.

Pro FB event klikněte na fotku!

mydear

 z1 z4 z5

 Tagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post