Publikováno 26 srpna, 2015 | Autor: Iam Forgot

Fosco Alma v klipu Glockrap 4 projíždí krajinou a střílí zombie

Pokud Fosca sledujete od jeho úplných počátků, jistě pamatujete na úspěšnou sérii striktních skladeb s názvem Glockrap. A před malým okamžikem vydal Fosco její čtvrté pokračování!

Očekávané album Foscoismus 2 už pomalu klepe na dveře, a tak Fosco Alma posílá další slibovaný videoklip Glockrap 4, který je označen jako třetí oficiální věc z desky. Release date desky je stanoven na 26. září.

Když se podíváme do historie, tak první díl téhle Glockrap série je 10 let starý, tedy z roku 2005. Vyšel na prvním sólovém demu Zpověď & Fikce, které Fosco udělal v době, kdy ještě hudební skupina MAAT neexistovala. Další díl nazvaný Glockrap 2 (Nový a lepší) vyšel v roce 2008 na sólovém albu Foscoismus, kde hostoval DJ JSM. Následující díl Glockrap 3 se objevil na mixtapu PVP Labelu s názvem The One v roce 2010 a tentokrát si v něm zarapoval i L.D.. Dnes se píše rok 2015 a vychází Glockrap 4.

Videoklip k třetímu singlu je unikátní, v České Republice vůbec první, takto animovaný klip. Má ho celý na svědomí mistr svého řemesla Jakub Stelzer z divize Blakkwood Pictures ve spolupráci s Lucasem Blakkem. Práce na klipu trvaly přes 4 týdny a na celý projekt bylo využito přes 500 GB materiálu. Jakub prohlásil, že pro dobro projektu koukal na několik desítek zombie filmů a už se asi nikdy v životě nebude zombieků bát. V klipu je také schováno 6 easter eggů.

Fosco Alma k novému singlu dodává: „Za posledních pár let sem příležitostně poslouchal rádio a zrovna tam slyšel nějakej českej rap. Bohužel to minimálně z poloviny byly totální sračky a upřímně sem se za to v tu chvíli tak moc styděl, že sem doufal, že to nikdo neslyší, protože to hází naprosto zkreslenej pohled na českou hip-hopovou scénu. V rádiích nás reprezentujou někdy takový šašci, že je to k pláči a mě to neuvěřitelně sere. Chtěl bych, aby ty zkurvený český rádia začli hrát převážně kvalitní rap a vynechali ty mrdky co tam někdo protekčně dostane. A přesně o těhle wack emsís v rádiích je Glockrap 4. Rád bych ty lidi vyjmenoval, ale já ty jména prostě ani neznám.“

Video: Fosco Alma – Zpátky doma (ft. Made)

Video: Fosco Alma – 5 minut (ft. Sharlota)Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post