Publikováno 26 května, 2015 | Autor: Iam Forgot

Fosco Alma a Sharlota v prvním klipu 5 minut z alba Foscoismus 2

Po dlouhých letech oznámil hradecký rapper Fosco Alma, že pracuje na další sólo desce Foscoismus 2. A to, co původně sliboval, dodržel, protože očekávaný videoklip 5 minut s krásnou Sharlotou je venku!

Ve videoklipu 5 minut se po boku Fosca objevila zmiňovaná zpěvačka a rapperka Sharlota, která si nyní střihla refrén. Produkci a mastering si obstaral sám Fosco Alma. Námět klipu vymyslel Fosco s Lucasem Blakkem. Samotný videoklip vznikal v průběhu května, kde se o střih se postaral opět Fosco a o režii a postprodukci Jakub Stelzer, jehož výtvory jsou stále kvalitnější. Ve videoklipu si zahrála také taneční skupina Spider Dance Company z Plzně, skater Ota Fiala a Vlasta Černý.

„Dokud budem hrát tenhle song, tak zapomenem na to, co nás sralo, a v pěti minutách budem žít naplno jak blázni a cejtit jenom blaho.“

A pro připomenutí, album Foscoismus 2 vychází 26. září, tedy v den Foscových šestadvacátých narozenin. Také určitě stojí za zmínku, že se Fosco spolu s členy Blakkwood Records objeví na letošním festivalu Votvírák. A na závěr Foscovo vyjádření k videoklipu.

„Myslím si, že sem se na ten pilotní videosingl těšil mnohem víc než moji fanoušci, protože celkově album Foscoismus 2 je můj čistě sólový počin po 7 letech! Dávám si s tim albem uplně hodinářskou práci, aby každej detail byl přesně na svym místě. Chci na to bejt hrdej i za 10 let. Myslím si, že celkově na tomhle videoklipu jsme se Stelzerem odvedli super práci.“

 

FATagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post