Muzika

Publikováno 10 června, 2015 | Autor: Flood

0

Festival Let It Roll 2015 bude hostit přes 200 producentů a DJs!

Pořadatelé největšího bassmusic festivalu Let It Roll zveřejnili kompletní line up. Na šesti stagích vystoupí víc než 200 producentů a DJs ze všech koutů světa. Festival Let It Roll Open Air 2015 se nově prodlouží na tři dny! Na přání fanoušků odstartuje letní Let It Roll 2015 už ve čtvrtek. Čekají nás tak tři noci plné drum and bassu.

Letošní ročník festivalu Let It Roll Open Air 2015 nabídne, kromě nabitého line up, originálního stage designu a skvělé zábavy i několik novinek. V polovině dubna pořadatelé oznámili nové místo konání festivalu. Let It Roll Open Air se přesouvá z táborských kasáren v Benešově do rozsáhlého leteckého areálu v Milovicích. Milovický areál disponuje rozsáhlou letištní plochou, díky které nebude festivalový areál nijak limitován. Festival letos poprvé začne už ve čtvrtek, čekají nás tři dny plné drum and bassu (čtvrtek 30.7., pátek 31.7., sobota 1.8.2015).

Třídenní program čítá přes 53 zahraničních headlinerů a více než 150 zástupců domácí scény a dalších hostů z celé Evropy. Ti vystoupí celkem na šesti pódiích. Jak je u festivalu Let It Roll zvykem, tak i letošní rok se můžeme těšit na originální stage design a velkolepou hlavní stage, která poodkryje příběh celého festivalu. Oproti minulým ročníkům se letošní Factory stage (druhá největší stage festivalu) přesune pod širé nebe a festival tak nabídne druhou OPEN AIR stage.

Hlavními tahouny festivalu bezpochyby jsou Noisia, Andy C, High Contrast, Wilkinson, Spor, jehožvystoupeníbude mít česképublikum možnost vidět po více, jak 6 letech. Festivalovýline up letos takénabídne snad všechny významnéosobnosti světovédrum and bassovéscény. Na jednom místěbudou k viděnílegendy, jako DJ Hype, Goldie, DJ Zinc, Dillinja, D-Bridge, Ed Rush, majitelélabelů Kasra, Friction a mnoho dalších.

Letní festival se koná 30. až 1. srpna 2015 v Milovicích. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz . Lístky na letní Let It Roll, za nejnižší cenu 1400 Kč (+poplatky prodejce) můžete stále pořídit do konce června. Vstupenky je také možné pořídit v kamenných předprodejích Growshop.cz, Dickies, Maxim Underground a Storm club.

LIROA2015_Kompletní zahraniční line upTagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post