Reporty

Publikováno 10 srpna, 2015 | Autor: Flood

0

Report: Let it Roll Summer 2015

Přinášíme fotoreport z největšího drum and bass festivalu na světě Let It Roll Summer 2015. Letos po dlouhé době změna místa konání, a to na Milovickém letišti, kde se organizátoři mohli pořádně vyřádit. Přes 200 DJs na 8 pódiích. No prostě co se DnB týče jednoznačně nejlepší akce roku.

Tématicky opět areál a stage jako robotické postapokalyptické město. Plno vedlejších aktivit, například vodní bitva nebo zorbing fotbal, ale vzhledem k vysokým denním teplotám, byl velmi oblíbený bazének, kde jste si mohli zkusit skimboarding. Plno workshopů, opět nechyběla
graffiti zeď a mnoho dalších věcí.

Produkce snad ani nelze popsat. Kdo nebyl, nepochopí. Main stage v jednom kuse v maximální atmosféře, ne že by menší stage neměly energii, ale přišlo mi, že fungovaly spíše jako chill out zóny a hlavně úkryt před sluncem. Nicméně Open Air stage měly nepopsatelnou atmosféru. Většina lidí si stěžovala na horší/nudnejší /kratší opening show a je pravda, že asi všechna tři kritéria splňovala, nicméně si myslím, že novým místem začíná i nový příběh, a tak doufám, že v dalších ročnících v Milovicích bude show jenom gradovat. Navíc koho totálně nerozbil nástup Zinca hned po openingu, tak si teprve může na něco stěžovat. Bylo to neuvěřitelné stejně jako Andy C, DJ Hype, Wilkinson nebo třeba High Contrast.

Do dalšího ročníku doufám ve vylepšení organizačních věcí typu voda (v Milovicích docela problém) nebo sprchy, atd. a myslím, že je pořád kam růst a co zlepšovat. Naštěstí DJs nezklamou nikdy, takže see you in 2016 ravers!

Fotoreport: Let it Roll Summer 2015Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post