Lifestyle

Publikováno 7 dubna, 2016 | Autor: Flood

0

Další skvělá party ve Footshopu, tentokrát s tématem Special Forces

Další očekávaný adidas Consortium release je naplánován na úterý 12. dubna a přinese s sebou pořádnou party, kde jinde než ve Footshopu! Do prodeje jde teniska adidas Tubular Doom Primeknit, inspirovaná písečně zbarvenými uniformami amerických Special Forces.

Jako všechny tenisky v této řadě mají i adidas Tubular Doom kotníkovou neoprenovou ponožku a vršek, který obepíná kotník. Žebrovaný vzor pokrývá tlustou podrážku a tvoří kontrast mezi předkem boty a patou. Release tohoto modelu sice proběhl už 19. března, ale kvůli speciálnímu překvapení je ve Footshopu naplánován na 12. duben a bude probíhat formou rafflu (slosování), do kterého se bude možné přihlásit načtením QR kódu. Cena jednoho páru je stanovena na 4090 Kč a platba bude možná pouze kartou.

Bota je sice inspirována armádou, Footshop ale celou tématiku posunul trochu jinam a vzal si inspiraci z legendární hry Doom. Takže i release party bude mít démoničtější, temnější a dost netradiční náboj. Čekání na svůj vysněný pár vám zpříjemní bar se skvělými drinky, vcelku netradiční catering a chybět nebude DJ. A jaké je to překvapení? Určitě vám napoví fotky na FB události. Na samotné party bude tajemství odhaleno a u toho přece nesmíte chybět!

1 2 3 4Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post