Publikováno 16 října, 2013 | Autor: Iam Forgot

DeSaDe představuje desku Sádismus a stejnojmenný videoklip

Polovička horrorcore dua Sodoma Gomora DeSaDe představuje první věc z připravované desky Sádaismus a zároveň stejnojmenný videoklip!

Videoklip si vzal na starost Martin Liška a jako host se objevila Lada Firch. Album Sádismus vyjde ještě tento rok pod  ZNK Productions a objeví se na něm zajímavý hosté. Z těch zahraničních můžeme očekávat ruskou horrorcore raperku MC Val na tracku Bury Us a na bonusovém tracku s názvem Sex Addict se objeví australští MC Bushpig a MC CumbloodButchers Harem.

Z českých hostů můžeme očekávat jména jako James Cole, Řezník, El Maroon, Haades, Groopi, Karolína Drossle, RiwalskiGambrz Peprs a MozeKKrangMravních Zkaženčů. Co se producentů týče, tak se objeví jména jako Mortem, Dantez, Rogor, Phoenicz, Czmelak, Brain Swab, Podojkrávu a Chorch3e.

Nemáme tušení, kolik skladeb se na albu objeví, ale pár jejich názvů známe – Dark Minded, Wild Wild Wet, Negativista, Nemůžu vylízt ven feat. James Cole a track S.A.D. neboli Social Anxiety Disorder aneb Sociální Fóbie, na kterém se objeví Riwalski z Gambrz Reprs a MozeKKrang z Mravních Zkaženců a již zminěné tracky Bury Us a Sex Addict.

Photoshoot Cover: Sádismus

cover desadeTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post