Publikováno 29 března, 2016 | Autor: Iam Forgot

Nenávist, zlo, nihilismus a pohrdání lidskou demencí, to vše můžeme očekávat od Říše Za Zrcadlem

Je to tady, výborná zpráva pro všechny sodomagory, Řezník nedávno ohlásil své nové sólo album Říše Za Zrcadlem, k němuž nyní spouští předobjednávky, odhaluje jeho tracklist a představuje první klip!

Začneme klipem, který nese název Šerednej Zmrd a v němž Řezník vůbec poprvé vystupuje bez masky. Videoklip vznikl pod hlavičkou Kunes Video Production a jedná se o první věc z chystaného sóla Říše Za Zrcadlem. Poslední sólo počin Řezník vydal před dvěma lety, letošní deskou se navrátíme ke kořenům plných nenávisti, zla, nihilismu a pohrdání běžnou lidskou demencí. Řezník toto album považuje za svůj doposud nejlepší počin. Na desce můžeme očekávat patnáct skladeb, kde se mezi hosty objeví kolega DeSade a kanadský fanatik Madchild, který se zhostil mikrofonu ve skladbě We´re Gonna Fuck You Up produkované skupinou evropských producentů Snowgoons.

U producentů ještě chvíli zůstaneme, na desce můžeme očekávat beaty od Podojkrávu, který s Řezníkem spolupracoval na minulých projektech a má na desce Říše Za Zrcadlem velký podíl, dále se pak objeví produkce od jmen jako PhoeniCZ, Mortem, Come4You a Freezer z Hypno808. O skvělý cover se postaral Arbe, který má na svědomí např. cover k DeSadově Sádismu nebo k desce Moby Dick od Jamese Colea.

Album vychází již 28. dubna, ten, kdo si ho nyní předobjedná, ho bude mít v daný den v poštovní schránce, navíc si Řezník k desce připravil pár bonusů – exkluzivní „zrcadlová edice alba, Řezníkův podpis a připínací placka Říše Za Zrcadlem. Předobjednávat můžete na ZNK Shopu.

Cover: Řezník – Říše Za Zrcadlem

reznik

Tracklist: Řezník – Říše Za Zrcadlem

01. Říše Za Zrcadlem
02. Zplozenej Peklem
03. We´re Gonna Fuck You Up (feat. Madchild) (prod. Snowgoons)
04. Šerednej Zmrd
05. Už Nechcí Žít Na Týhle Planetě
06. Nesnášim Všechno pt. 2
07. Trendy Zmrdi (feat. Undead Orchersta)
08. Všechny Zabít
09. Pan Au
10. Žádnej Cíl
11. S!CKSHYT
12. Nejsem Dobrej Společník
13. Tisíc Mil (feat. DeSade)
14. Nirvana
15. Už ani nevim…Tagy: , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post