Publikováno 25 října, 2015 | Autor: Iam Forgot

Album Foscoismus 2 je venku a spolu s ním videoklip Zdi!

Dlouho očekávané album Foscoismus 2, které Fosco Alma přináší dlouhých sedm let po svém posledním sólo releasu, dnes vychází pod hlavičkou Blakkwood Records! Spolu s albem dnes vyšel také avizovaný videoklip s názvem Zdi, který zrealizoval osvědčený Jakub Stelzer, jež nyní vystupuje pod hlavičkou Blakkwood Pictures.

O produkci novinky Zdi se postaral sám Fosco, jako hosta si pozval Petra Lebedu ze skupiny Rybičky 48, který zahrál sólo na elektrickou kytaru. Videoklip se natáčel v prostorách Papírny v Plzni, za podporou klipu stojí mimo jiné Footshop.

foscoalma

(Fosco oznámil, že pracuje na knize Technika Rapu, čímž si ze všech akorát vystřelil a chtěl lidi nalákat na Foscoismus 2, povedlo se mu to?)

Nyní k desce Foscoismus 2, Fosco si téměř veškerou produkci obstaral sám, tedy až na DOMa, který produkoval Blakkwood song Chimaera, a Leryka, který produkoval polovinu alba Projekt Asia (Viktor Sheen & Renne Dang). Posluchači se mohou těšit na jména jako Ben Cristovao, Sharlota, Viktor Sheen, Renne Dang, LD (z MAAT), Schyzo, Made a DJs duo 1210 Symphony. Kompletní grafiku k albu připravil známý Lucas Blakk. Album je od dnešního dne ke stažení na iTunes, Google Play, Spotify a dalších hudebních portálech. Na YouTube bude vycházet každou středu a neděli vizuál ke každému songu z alba. Fyzickou podobu CD můžete koupit na Blakk Shopu.

Křest alba proběhne v rámci Blakkwood Night 20. listopadu v Rock Cafe v Praze, kde také proběhne křest alb Projekt Asia od Viktor Sheena a Renneho Danga a Vdova EP od Sharloty. Více info o koncertě najdete na facebook události Blakkwood Night. Předprodej probíhá na portálu Ticketstream.

Fosco Alma k desce na závěr dodává: „Je to tady. Po 7 letech vydávám sólové album. Je to další kus mě – v hudební podobě. Přes to, že se denně věnuji rozvoji značky Blakkwood a vyžaduje to hodně času a značnou dávku úsilí, sem našel i dostatek času na dokončení svého zásadního osobního projektu, kterým je nové album. Chci poděkovat všem, co se na projektu podíleli!

Video: Fosco Alma – Glockrap 4

Video: Fosco Alma – Zpátky doma (ft. Made)

Video: Fosco Alma – 5 minut (ft. Sharlota)

Cover: Fosco Alma – Foscoismus 2

unnamed(1)

Tracklist: Fosco Alma – Foscoismus 2

1. Almagedon prod. Fosco Alma
2. Sorry (ft. Ben Cristovao) prod. Fosco Alma
3. Mamon (ft. Viktor Sheen) prod. Fosco Alma
4. Noční můra prod. Fosco Alma
5. Zpátky doma (ft. Made) prod. Fosco Alma
6. #TedHned (ft. LD) prod. DOM
7. Glockrap 4 prod. Fosco Alma
8. Zdi prod. Fosco Alma
9. Hej Almo! prod. Fosco Alma
10. 5 minut (ft. Sharlota) prod. Fosco Alma
11. Světlo ve tmě prod. Fosco Alma
12. Klauni (ft. Schyzo, Renne Dang, 1210 Symphony) prod. Fosco Alma
13. Fosco Alma 2.0 prod. LerykTagy: , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post