Rozhovory

Publikováno 6 dubna, 2014 | Autor: .HADES

0

2#ThaTrip – Ramsay Almighty (CAN)

Anthony Ramsay, na scéně vystupující jako Ramsay Almighty, je nadějná avšak nedoceněná mladá krev z Kanady. Na kontě má několik tracků a první LP nesoucí název Metropolis dostupné na Soundcloudu nebo Bandcampu. V rozhovoru se kromě plánů můžete dočíst také to, že by se Anthony rád dostal i do Evropy!

Čau Anthony, řekneš něco o sobě & tvojí práci? 

Ahoj, jsem Anthony nebo také Ramsay Almighty a snažím se dělat rap.

Jak probíhá tvůj klasický den?

Když zrovna nejsem ve škole, tak se snažím sbírat inspiraci pro novou hudbu a videoklipy, také udržuji kontakt s ostatními umělci a sleduji novinky třeba na soundcloudu. O víkendu většinou vyrážím ven s homies.

Jak dlouho se věnuješ rapu a kde se vidíš za 5 let?

No, začalo to hned na střední, někdy v 1. ročníku. Bylo to hlavně díky mým bratrům, to oni mi rap předhazovali prakticky každý den, takže to přišlo prostě přirozeně. A kde se vidím za 5 let? Doufám, že za sebou budu mít 3. album a na kontě nějaké to ocenění, ale tohle všechno je ještě daleko.

Co si myslíš o scéně u vás v Kanadě, je někdo koho fakt ceníš a doporučil bys ho i nám?

Kanadská scéna se dle mého rapidně rozrůstá, rozhodně ještě nedosáhla svého. Lidi jako Raz Fresco, Jimmy B, Young Lungs & Sean Leon si zaslouží pozornost, takže ,,stay tuned“.

Jaké je to prosadit se na kanadské scéně?

Myslím si, že největší problém je v tom, že kanadští umělci jsou až moc kanadští. Myslím to tak, že naši scénu svět moc nebere, pokud se nesnažíš dělat něco, s čím už ve světě někdo exceluje. Opravdu jen stačí světu ukázat, že kanadská scéna je v tomto ohledu vážně dobrá a dělám věci unikátní ,,stop recyling the same sounds!!“

Co plánuješ v tomto roce, můžeme se těšit na nové věci?

Aktuálně pracuji na novém EP, bude to něco. Brzy leaknu nějaké singly z této věci. Jsem mladý umělec, ale chci se rozhodně vypracovat a mám k tomu dobré plány, také bych se chtěl dostat na XXL Freshman 2015.

Můžeme se těšit na nějaké dobré spolupráce?

Určitě očekávejte věci, co máme v plánu s producentem Nova, je to opravdu nadaný writer a producent. Dále rozhodně nové věci spolu s Dutchboyem a Jonem Waltzem. Velice se také těším na spolupráci s producentem s jamajskými kořeny, který si říká BNJMN – jeho zvuk je fakt geniální.

Minulý rok jsi vydal LP s názvem Metropolis, jak dlouho jsi na něm pracoval?

Samotná myšlenka mi zabrala asi tak půl roku a samotná práce trvala tak 3-4 měsíce, hlavním důvodem bylo to, že jsem se chtěl už lidem představit s nějakým větším projektem a proto vzniklo LP Metropolis. Ale teď už jsem 300% zaměřen na nový projekt, takže se je určitě na co těšit!

Snad každý rapper má takový svůj ,,dream feat“, máš něco takového i ty? Kdo to je?

Jasně, i já takové mám, například Tyler the Creator, Drake, Travis Scott, Graduation Yeezy, Pharrell, Lupe, to jsou aktuální jména.

Sleduješ i scénu u nás v Evropě? Co si o ní myslíš?

Miluju Evropu. Všiml jsem si, že spoustu DOPE producentů pochází zrovna z Evropy, například Jeftuz, BoeBoe, IAMNOBODI a spousty dalších. Byl bych velice rád, kdyby se mi povedlo vybudovat si fanouškovskou základnu a získat nabídky koncertů zrovna právě v Evropě. Evropská hudební scéna je opravdu zlatá a neustále fresh.

Díky za tvůj čas. Máš něco, co bys chtěl říct fanouškům případně vyřídit nějaké shout outs?

Chci poděkovat všem fanouškům i nefanouškům, kteří si poslechli LP Metropolis. Také chci poděkovat FreshSpace.cz za to, že projevují zájem o umělce, kteří nejsou tak dope. Posílám lásku všem v Evropě, budu tam brzy!

Ramsay Almighty – Super Villain

Ramsay Almighty – Living Life

Ramsay Almighty – Vampire

Ramsay Almighty: FaceBook / Twitter / Bandcamp / Soundcloud / Youtube / WebsiteTagy: , ,AutorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post