Publikováno Říjen 9th, 2014 | Autor: Iam Forgot

Vladimir 518 & Mike T. jsou tu s klipem k expozici Heineken City Experience

Vůdce smečky Bigg Boss Vladimir 518 spolu s producentem Mikem Trafikem vytvořili výborný videoklip s názvem Jsem jeden z těch, který slouží jako audiovizuální pozvánka do expozice Heineken City Experience v rámci Designbloku 2014. Režii tohoto videoklipu si vzal na starost samotný Vladimir, o střih a postprodukci se postaral Vít Hradil, jenž má na svědomí nedávno vydaný videoklip Neuč Vorla lítat od Oriona.

Designblok 2014 je tradiční svátek designu, který v Praze trvá od 7. října do 12. října, a značka Heineken, jenž je celosvětově známá krom piva také uměním a kvalitním designem, zde samozřejmě nesmí chybět. Jejich hlavní expozici s názvem Heineken City Experience můžete navštívit v budově bývalé základní školy v ulici Mikulandská 5/134, Praha 1. Hlavní výstavní prostor slibuje unikátní podívanou vytvářenou více než padesáti hlavicemi laserů, které jsou navíc doplněny o zvukové efekty. V okamžiku přímého kontaktu s laserem a jeho přerušením vznikne nový, pokaždé jiný efekt. Návštěvník se tak rázem stává skladatelem mnohohlasé symfonie a zároveň součástí hlučné metropole. Druhé výstavní místo v Openstudio: Panorama Prahy poskládané skoro ze 3000 lahví Heinekenu se zvuky metropole nad hlavou, a to v denní i noční variantě. Tak bude vypadat instalace Heinekenu v Domě U Minuty na Staroměstském náměstí. V Heineken City refreshment baru mladých designérů Henryho Wielguse a Jana Plecháče si všichni příchozí mohou odpočinout v chill out zóně třeba s lahví prémiové značky, kterou bude možné si zakoupit u hostesek. Po celou dobu konání Designbloku zde budou od 18:00 do 21:00 hodin hrát mladí talentovaní DJs. Za zmínku stojí i skutečnost, že pražské panorama bude navíc v reakci na hudbu fungovat jako equaliser. Obě místnosti navazují na kampaň Cities, která představuje světové metropole jako živé organismy plné energie. Autory jsou Jan Plecháč a Henry Wielgus.

ZdrojTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post