CZ/SK 518_koller

Publikováno Září 14th, 2016 | Autor: Riess Jiří

0

Vladimir 518 feat. David Koller na beatu od Mike Trafika?

David Koller maká na projektu David Koller & Friends, který vyjde už 16. září. Ptáte se no a co? No a nic, jen to slovíčko Friends v názvu David Koller & Friends schovává jména jako Vladimira 518 a Mika Trafika, Kato a Ben Cristovao.

Na desce David Koller & Friends najdete spolupráci Vladimira 518 a Mika Trafika, kteří nahráli vlastní coververzi hitu Chci zas v tobě spát. Track si můžeš pustit právě teď na BiggBoss YouTube kanálu, naživo si jej můžeš poslechnout už 16. září na smíchovském nádvoří Staropramenu nebo 17. listopadu v Liberci v rámci turné David Koller & Friends. Album obsahuje unikátní coververze skladeb, které si z Kollerovy sólové tvorby vybrali mnohdy nečekaní umělci. Na seznamu figurují jména jako Vladimir 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Katarzia, Korben Dallas, Android Asteroid či Ben Cristovao.

 Poslech: Vladimir 518 & DJ Mike Trafik ft. David Koller – Chci zas v tobě spátTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post