CZ/SK uvodka sgg

Publikováno Říjen 14th, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Sodoma Gomora chystá v listopadu horrorcore Halloween party!

Podzim už je oficiálně tady a s ním přicházejí svátky jako Dušičky a Halloween. Právě pro ty, kteří jsou fandy Halloweenu, tu máme dobrou zprávu. Hned na začátku příštího měsíce proběhne šílená Halloween akce, kterou nemůže mít na svědomí nikdo jiný než všem velice známá česká horrorcore skupina Sodoma Gomora!

Tato událost dostala název Halloween Mayhem a proběhne 1. listopadu v pražském Storm klubu od 19:30. Řezník spolu s DeSadem připravili show plnou výkalů a krve z útrob nevinných dětí, na kterou si přizvali hojný počet jmen. Sodoma Gomora vystoupí spolu s formací Undead Orchestra, která se skládá z hudebníků kapel Hentai Corporation a Atari Terror. Jedná se o její první živé vystoupení v klubu, pokud jste byli ale například na letošním Votvíráku, jistě vám neunikla jejich výborná show. Dále můžeme očekávat další zástupce českého horrorocoru a to Masové Wrahy a Terror Crew. A jako poslední jméno na seznamu vystupujících je veterán českého undergroundu O.D.. Z řad DJs očekávejme Ill Ricka spolu s Ba2sem.

Vstupenky na akci jsou k dostání na Ticketportalu za 180 Kč. Pro jistotu doporučuji sledovat oficiální Fb event. Tak co, dorazíte na tuto horrorcore Halloween akci?


plakat sgTagy: , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post