Publikováno 4 října, 2015 | Autor: Iam Forgot

Řezník se plný zloby v novém klipu opět opírá do Mattoni

Jistě vám neunikla aféra ohledně ankety Český slavík Mattoni, kde český horrorcore rapper Řezník vyhrál v kategorii Hvězda internetu, následně byl však ze soutěže diskvalifikován a výhru, která činila 100 000 Kč, tak nezískal. Řezník je nasr*ný i nadále, a tak se rozhodl vydat videoklip Pořád Jenom Hate 2!

Tímto videoklipem Řezník také reaguje na to, že Mattoni ve spolupráci s Českou televizí chystá na podzim spustit seriál s názvem Já, Mattoni, jehož rozpočet je neuvěřitelných 100 milionů Kč. A jelikož je Česká televize veřejnoprávní televizí, bude se seriál vysílat a propagovat hlavně z peněz daňových poplatníků. Čas na Pořád Jenom Hate 2 nastal, pohár přetekl! Za produkcí této skladby stojí Mortem, který s Řezníkem spolupracoval v minulosti již několikrát. O tvorbu samotného videoklipu, který srší oprávněnou nenávistí a zlobou, se postaral samotný Řezník.

Následující videoklip je čistě mym osobnim pohledem na věc, jedná se pouze o umělecké ztvárnění problému a ne všechny uvedené údaje odpovídají realitě – buď proto, že se mi nepodařilo je zjistit, nebo proto, že se jedná o recesi. Všechny situace jsou sehrané, v klipu účinkují pouze herci a jakákoliv podobnost se skutečnými žijícími / mrtvými osobami či událostmi je čistě náhodná.

Kompletní vyjádření, které Řezník k videoklipu poskytl, naleznete v popisku na YouTube a na začátku klipu. Co na videoklip a na informaci, kterou Řezník videoklipem poskytl, říkáte?Tagy: , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Řezník se plný zloby v novém klipu opět opírá do Mattoni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post