CZ/SK cabinetea

Publikováno Říjen 11th, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Řezník, Hauser a Franta Štorm aka Mortal Cabinet vydávají album Necrotica

Že vám pojem Mortal Cabinet nic neříká? To pak asi nebudete ti praví fanoušci Řezníka, protože právě Řezník tvoří třetinu této zvrhlé skupiny, která už 13. října vydává své debutové album Necrotica!

Řezník nedávno spojil síly se Samirem Hauserem, což je frontman pražské elektronické skupiny Vanessa, a Františkem Štormem, významným českým tvůrcem písma, ale mimo jiné také hudebníkem, který působí v české metalové kapele Master’s Hammer. O finální zvuk desky se postaral světoznámý anglický producent John Fryer, který například spolupracoval s Depeche Mode, Nine Inch Nails a mnoha dalšími. Autoři slibují tvrdou elektroniku, metal a horrorcore rap, těšme se na bez zábran, natvrdo, úchylný nekrofilní satanistický fekální porno, ale také na skladby k zamyšlení.

Album Necrotica vychází, jak bylo zmíněno výše, již 13. října a je možno si ho předobjednat na www.shop.znk.cz. Dále pak můžete dorazit na křest, jenž se uskuteční už 28. listopadu v pražském Rock Café. A pokud chcete vědět, do čeho jdete, můžete si pro jistotu poslechnout prozatím tři vydané skladby - Cirkus mrtvýchCrowleyHlavonožec.

Ponořte se do temné atmosféry Necroticy!

Poslech: Mortal Cabinet – Cirkus mrtvých

Poslech: Mortal Cabinet – Crowley

Poslech: Mortal Cabinet – Hlavonožec

Cover: Mortal Cabinet – Necrotica

cover necro

 

Tracklist: Mortal Cabinet – Necrotica

01 Cirkus Mrtvých
02 Crowley
03 Menší Zlo
04 Baterie Kurev
05 Hlavonožec
06 Nenávidím Svůj Job
07 Černý Myslivec
08 Láska a Hniloba
09 Boží Stáda
10 Televangelista
11 Pojď a Ignoruj to
12 Orgie IluminátůTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post