CZ/SK protivos

Publikováno Říjen 11th, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Protiva si do další skladby ze Subliminal mixtapu pozval Metha

V polovině září jsme vás informovali o tom, že talentovaný Protiva chystá Subliminal mixtape, o němž jsme v tu dobu ještě nevěděli podrobnější informace. Nyní známe detaily a můžeme si poslechnout novinku, na které se objevil Meth!

Někdy v polovině minulého měsíce jsme vás informovali o skladbě Misantropie, ve které se objevil Protiva spolu s Renne Dangem. Jednalo se o druhou oficiální skladbu z Protivova připravovaného Subliminal mixtapu. Dnešní novinka s názvem Do očí, ve které se objevil zmiňovaný Meth, je další skladbou z tapu, jehož release date byl stanoven na 1. listopadu!

Níže se můžete podívat na povedený finální cover, o který se postaral sám Protiva, a tracklist, v němž chybí ještě několik skladeb a hostů. Jaykem, MNMK, Tade a zmiňovaný Meth s Renne Dangem jsou jména, o kterých prozatím víme, jedna produkce vznikla pod rukama Mortema, který má na svědomí produkci Řezníkova čerstvého klipu Pořád Jenom Hate 2.

Poslech: Protiva – Do očí (feat. Meth)

 Cover: Protiva - Subliminal mixtape

cover protivaw

Tracklist: Protiva - Subliminal mixtape

tracklist protia

Poslech: Protiva – Misantropie (feat. Renne Dang)

Poslech: Protiva – IOTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post