Muzika

Publikováno 20 března, 2016 | Autor: Flood

0

Předvelikonoční neděle s Madchildem v Brně je za rohem! Sleduj poslední info!

Týden zbývá do prvního mejdanu v produkční premiéře BARS IN BARS, a tak je nejvyšší čas seznámit lidi se vším potřebným. Celé tohle zvěřství se odehraje v brněnské bývalé nádražní hale Malá Amerika v neděli 27. března. Start akce je naplánován už na čtvrtou odpolední, kdy můžeš dojít počekovat Grafficon graffiti jam, který bude probíhat přímo v areálu Malé Ameriky, a to v podání 10 writers! Po dobu graffiti jamu se o hudbu stará DJ Strygo. Na odpolední program je nachystaná taktéž chill zóna s posezením a grilováním.

Největší pekla nastávají úderem hodiny desáté. Stage přijdou oficiálně otevřít domácí bboys Galactic Empire a BMC, které později vystřídají speciální hosté večera, a to gramo rokkaz riders Decko & DJ Lkama. Po slovácích nastupují v plném složení AK (Sergei Barracuda, Pastor a DJ Bussy) no a půlnoční čas neovládne nikdo jiný než kanadský battle axe warrior MADCHILD. Energii v davu po další 2 hodiny udrží 1210 Symphony DJs Chocolatic a Diskotek a následný after má na starost DJ Fliptyck. Celým večerem provází speaker Pivoth.

Line up:

16:00 GRAFFITI JAM / DJ STRYGO
22:00 BBOYS JAM
22:30 DECKO & DJ LKAMA
23:00 AK
00:00 MADCHILD
01:00 1210 SYMPHONY
03:00 DJ FLIPTYCK

Ve vzduchu lítá poslední stovka dostupných lístků za cenu 350,- Kč. Koupit se dají v brněnském GRAFFICONu na Pekařské 18 a nebo zde. Takže Brno, vidíme se v neděli na MaléAmerice!Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post