CZ/SK

Publikováno 21 listopadu, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Paulie Garand a Kenny Rough nahazují album Boomerang k poslechu na YouTube

Po bezmála dvou letech dvojice PG X KR vydává další společné album s názvem Boomerang, které je právě volně k poslechu na YouTube kanálu Ty Nikdy labelu!

Melancholická nálada prostupuje celým albem, tu a tam podpořená zasněnými vokály hostující zpěvačky Lenny či Martina Svátka. Kdo už se začínal bát, že je album snad ochuzeno o hosty z řad hiphopových, nemusí se nadále strachovat. Na seznamu featuringů nalezneme taková jména jako bulldozer Separ, king of trap Pil C či liberecký renegát Roseck. A protože Ty Nikdy je rodina jako žádná jiná, nechybí ani labeloví parťáci MC GeyRest a Idea. Ještě si můžete přečíst menší Paulieho vyjádření.

„Idea je taková, že i když jsme stále tady a děláme hudbu, vracíme se jak boomerang k lidem a věcem, který milujeme. Zároveň vracíme všechny snahy zpátky do hudby, takže určitě návrat. A to například i ke starejm beatům, jelikož produkce není jenom moderní.”

A jak bude Boomerang fungovat naživo? O tom se přesvědčíme na turné, které odstartuje na začátku února 2016. Společně s PG X KR bude Československo křižovat i jejich dlouholetý parťák Roseck, který mimochodem také dokončuje své debutové album. A pokud stále Boomerang nemáte ve své sbírce, objednávejte na www.pgkrboomerang.cz.

Poslech: Paulie Garand & Kenny Rough – Labyrint (feat. Pil C)

Poslech: Paulie Garand & Kenny Rough – Nádech (feat. Rest)

Boomerang Tour 2016

05/02 Mladá Boleslav / Forum

06/02 Tábor / Kotnov

12/02 Bratislava / Dole

13/02 Letovice / Fabrika

19/02 Brno / Melodka

20/02 Olomouc / S

26/02 Jihlava / Soul

27/02 Teplice / Božák

04/03 Ostrava / Fabric

05/03 Zlín / Fenix

12/03 Plzeň / Phanteon

18/03 Praha / Žižkovská Noc

19/03 Kladno / Poldofka

01/04 Liberec / Golf BarTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post