Streetart lacmo-painting-birds-B11

Publikováno Červen 11th, 2015 | Autor: Riess Jiří

1

Ostravský Lacmo vytvořil GIF art Painting Birds

V Čechách se náročná technika GIF artu moc nenosí, ale dnes vám přineseme výjimku. Je jim ostravský Lacmo, který se již přes dvacet let věnuje graffiti a streetartu.

GIF art je speciální umělecká tvorba, jejíž výsledkem je pohyblivý obraz složený v grafickém softwaru a uložený ve formátu GIF. Odnož Gif-iti je viditelná na stěně pouze jako statický obraz, zatímco animovaný gif je k vidění pouze v digitální podobě jako finální produkt.

Malba Painting Birds vznikla na legální ploše povolené obvodem Slezská Ostrava a trvala pár dnů, zejména základní vrstva, na kterou byly přemalovány 3 různé vrstvy barevných cákanců a skořápek. Animace kukačky se skládá z dalších samostatných vrstev. Po nafocení byly vrstvy sloučeny a zkombinovány ve Photoshopu do animovaného gifu. Video s časosběrem postupu malby má na konci rozšířenou animaci a je k vidění níže.

GIF art: Lacmo - Painting Birds

lacmo-painting-birds300

 

Video: Lacmo – Painting Birds

Autor: Lacmo
Název díla: Painting Birds
Místo: Ostrava

Facebook
Instagram
Website

lacmo-painting-birds-pro-pdf001 lacmo-painting-birds10 lacmo-painting-birds400 lacmo-painting-birds-B01 lacmo-painting-birds-B07 lacmo-painting-birds-B08 lacmo-painting-birds-B09 lacmo-painting-birds-B11

 Tagy: , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Ostravský Lacmo vytvořil GIF art Painting Birds

  1. Andreas napsal/a:

    to je ale mrdka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post