Bass

Publikováno 12 března, 2015 | Autor: Flood

0

MikkiM a jeho nová deska Santiago

MikkiMův nejnovější počin, deska Santiago, je jeho třetí vydané dlouhohrající album. Najdete na něm 14 velmi živých tracků, které byly nahrávány během jeho pobytu v Santiagu na Kubě. Celé album je charakteristické originálním spojením elektronických tanečních beatů se skočnou a zpěvnou latinskoamerickou a karibskou rytmikou, reprezentovanou navíc prvotřídními kubánskými zpěváky. Deska je akustickým i elektronickým průletem kubánským karibikem a její velká žánrová roztříštěnost je dozajista zážitkem pro milovníky neotřelé a originální taneční hudby.

Deska vychází u Big Bong Records, a to na CD, digitálně, ale i na limitované edici flash disku ve tvaru MikkiMova loga společně s celou jeho dosavadní diskografií a speciálními bonusy. Poslechnout si ji můžete níže v článku a pokud se rozhodnete ke koupi, zde najdete info, kde tuto desku seženete. Můžete se také podívat na fotky z natáčení. Pro nejnovější informace můžete navštívit MikkiMův oficiální web nebo FB page.

Bio: MikkiM

MikkiM- producent, muzikant a DJ je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety a živá show dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. Jako producent již vydal tři dlouhohrající desky, sedm vinylů a nepočítaně digitálních singlů. Za své druhé album “Offbeat Rhapsody“, z častí nahrávené v Kingstonu na Jamajce získal nejvyšší možné domácí ocenění, a sice cenu Anděl za album roku 2012. Z úspěchu alba těžil i nadále a jako historicky první český DJ byl v roce 2013 pozván i na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury. Jeho nejnovější počin, album „Santiago“, nahrával na Kubě a těšit se můžete na originální mix elektroniky s latinskoamerickými a ska/reggae prvky. V jeho písničkách uslyšíte nezaměnitelný MikkiMův hudební rukopis inspirovaný kulturními vlivy nasbíranými při jeho cestách po světě.

Kromě dlouhohrajících desek má na svém kontě i sedm vydaných vinylů, žánrově rozptýlených od reggae přes jungle až po tvrdší taneční hudbu ovlivněnou freetekno scénou, zde můžete zaslechnout i jeho invenci „skatek“  a v současnosti populární raggatek, kombinaci tvrdého techna spolu se ska a reggae prvky. Právě díky různorodosti své produkce a širokému DJskému záběru dokáže MikkiM rozproudit párty téměř jakéhokoli stylu, je schopen hrát  reggae,dub,jungle,tropické rytmy, drum and bass, breakbeat,house, electro  ale i tvrdší raggatekové a techno sety, stejně jako electroswing a balkánskou taneční muziku. Zahrál si již ve většině evropských zemí a v Jižní Americe, častokrát jako headliner klubových nocí nebo festivalů. Na svých deskách a živých vystoupeních mnohokrát spolupracoval se známými jmény, častokráte legendami svého žánru. Je také úzce propojen s unikátním pražským klubem Cross, kde má pár pater nad klubem své studio a základnu svého labelu Big Bong Records.

Svou produkci MikkiM prezentuje nejen jako DJ, ale také se svým projektem MikkiM Live Band. Bicí a basu tvoří základní duo ze známé formace N.O.H.A., o zpěv a trumpetu se stará Dave Trumpeteer a MC Turner, gramofony a samply obsluhuje DJ Babylon Rocker a na elektrickou kytaru hraje MikkiM osobně. Repertoár kapely tvoří producentský základ jeho tracků.

Poslech: MikkiM – SantiagoTagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post