CZ/SK reznikos

Publikováno Listopad 25th, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Mattoni vyzývá Řezníka, aby stáhl klip a omluvil se. Řezník na to má jednoduchou odpověď

V říjnu vydal kontroverzní umělec Řezník úspěšný videoklip Pořád Jenom Hate 2, v němž se pustil do společnosti Karlovarské minerální vody, která ho před dvěma lety diskvalifikovala ze své soutěže, a Řezník tak nedostal výhru. Po necelých dvou měsících se společnost Mattoni ozvala a Řezníka v oficiálním dopise vyzvala k odstranění videoklipu ze serveru YouTube a k oficiální omluvě. Níže si můžete přečíst celý dopis, který Řezník samozřejmě zveřejnil.

reznik

V závěru dopisu Řezník dostává ultimátum 48 hodin, kdy musí splnit stanovené požadavky, mezi nimiž stojí nejen stažení klipu a omluva společnosti Karlovarské minerální vody, ale také se musí omluvit Alessandru Pasqualemu, statutárnímu řediteli společnosti. Řezník dal ovšem svým videoklipem Pořád Jenom Hate 2 jasně najevo, co si myslí, a momentální situace to určitě nijak nezmění.


Řezníkova odpověď je tedy jasná a pro většinu fanoušků asi nijak překvapivá. Až budou prachy, zmizne i klip. Co myslíte, jak na to bude reagovat Mattoni? A na závěr ještě malé Řezníkovo vyjádření.

„Včera mi přišel dopis od matonky. Těšil sem se, že mi konečně posílají těch dlužnejch sto tisíc, ale místo toho tam byla výzva k odstranění videoklipu a k omluvě. Proč až teď, když klip už tam visí skoro 2 měsíce? Pascale se asi teprve teď vrátil z Itálie. Až dostanu svoje peníze, tak to klidně smažu, ale do tý doby – POŘÁD JENOM HATE !!“Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post