CZ/SK uvodkamarpo

Publikováno Únor 29th, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

Marpo svou šestou sólo desku Lone Survivor nahrává na YouTube!

Máme za sebou včerejší klip Drby, v němž se po boku Marpa objevil Separ, a dnešní release party, a tak přišla řada na poslech desky Lone Survivor. Marpo desku totiž nahrál k poslechu na server YouTube!

Marpova v pořadí šestá deska je od dnešního dne oficiálně v prodeji a jak bylo zmíněno výše, dnes taktéž proběhla release party. Ti, kteří se zakoupením váhají, a ti, kteří čekají na Českou poštu, si nyní desku mohou poslechnout na YouTube. Jedná se celkem o dvanáct skladeb, kde prozatím ale stále schází poslední skladba na tracklistu, a to Náš Hood. Marpo celou desku věnuje svému zesnulému otci Otakaru Petřinovi, vztah milujícího otce a syna Marpo popisuje ve skladbě Táta.

Nyní už jen čekat na velkolepý křest, který se uskuteční 22. dubna v Malé sportovní hale Incheba Praha. Album si každopádně můžete zakoupit na Mafia ShopuPři Marpově tempu je pravděpodobné, že se před křtem dočkáme ještě jednoho klipu, k čemu byste nejraději viděli další videoklip vy?

Poslech: Marpo – Táta / #09 Lone Survivor

Poslech: Marpo – Lesk ft. WHNT & Sean Divine / #06 Lone Survivor

Poslech: Marpo – Hrdina / #02 Lone Survivor

Poslech: Marpo – Od 9ti do 5ti / #08 Lone Survivor

Tracklist: Marpo - Lone Survivor

tracklistmarpo

Cover: Marpo – Lone Survivor

marpoa

Video: Marpo – Drby feat. Separ

Video: Marpo - Už Nikdy

Video: Marpo – Nic Nekončí (Official Video)

Video: Marpo – Mladá Krev feat. EktorTagy: , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post